• شنبه ۲۶ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 985-85101-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

استاندار یزد تأکید کرد:

لزوم تجلیل از واحدهای صنعتی فعال برای بهبود وضعیت تولید در یزد

استاندار یزد گفت: قطعاً معرفی، تشویق و حمایت از واحدهای صنعتی فعال می‌تواند به بهبود وضعیت تولید در استان کمک کند .

به گزارش ایسنا-منطقه یزد،«محمدعلی طالبی» در مراسم افتتاح چهارمین نمایشگاه صنعت، معدن و صنایع وابسته که در محل جدید نمایشگاه‌های بین اللملی استان یزد برگزار شد، اظهار کرد: برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی می‌تواند به تبادل فکر و تجربه میان واحد‌های صنعتی کمک زیادی کند.

وی همچنین حضور شرکت‌های بزرگ داخل و خارج استان را اتفاقی مثبت خواند و افزود: این نمایشگاه می‌تواند در کنار معرفی ظرفیت‌های کاری در بخش‌های مختلف به جذب مبتکرین و اجرای ایده‌های خلاقانه در صنعت منجر شود و همچنین به رفع مشکلات و مسائلی که بخش صنعت با آن روبرو است، کمک کند.

استاندار یزد گفت: برگزاری چنین رویداد‌هایی به اعتلای صنعت و معدن استان یزد و کاهش مشکلات فراروی آن کمک می کند و همچنین باعث همدلی بیشتر دولت و بخش خصوصی خواهد شد.

طالبی با تقدیر از برنامه معرفی و تجلیل از واحدهای فعال صنعتی و تولیدی، تصریح کرد: قطعاً معرفی این گونه واحدها و تشویق و حمایت از آنها می‌تواند به بهبود وضعیت تولید در استان کمک کند.

وی ادامه داد: معرفی الگوهای برتر می‌تواند در ایجاد اشتغال بهتر در استان موثر باشد و به ایجاد فضایی که همه اعم از دولت، بخش خصوصی و مردم بتوانند در کنار هم  گام‌های موثری در اعتلای بخش صنعت و تولید بردارند، منجر شود.

این مسئول در پایان سخنان خود، با تبریک راه‎‌اندازی و شروع به کار نمایشگاه در محل جدید نمایشگاه‌های دائمی استان خاطرنشان کرد: امیدوارم برگزاری خوب و موفق این نمایشگاه در این فضا و مکان، منجر به توسعه هر چه بهتر و بیشتر استان شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: