• سه شنبه ۱۸ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 984-68101-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

افتتاح سه طرح توسعه صنعتی با حضور معاون وزیر صنعت در یزد

معاون وزارت صنعت، معدن و تجارت به همراه جمعی از مسئولان ارشد اقتصادی استان سه طرح توسعه ای واحدهای تولیدی و صنعتی اشکذر، یزد و میبد را افتتاح کرد.

به گزارش ایسنا-منطقه یزد،«سعید زرندی» معاون برنامه‌ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت در جریان سفر خود به استان، امروز سه شنبه 18 تیرماه به همراه استاندار و جمعی از مسئولان ارشد حوزه اقتصادی استان یزد، طرح توسعه‌ای یک شرکت صنعتی تولید سیم و مفتول غیرفنری را افتتاح کرد.

این طرح توسعه‌ای با اعتبار کل دو هزار و 650 میلیارد ریال در شهرک صنعتی فولاد اشکذر ساخته شده و تاکنون 15 میلیون یورو اعتبار ارزی و 400 میلیارد ریال سرماه گذاری ثابت در آن انجام شده است.

تولید انواع سيم و مفتول غير فنري از فولاد ساده كربني و كم آلياژي، پيچ فولادي ساده كربني M12 و كوچك تر، پيچ فولادي ساده كربني بزرگتر از M12 ، انواع مهره فولادي ساده كربني M12 و كوچكتر و انواع مهره فولادي ساده كربني بزرگ تر از M12 از جمله محصولات تولیدی این واحد صنعتی و فولادی است.

گفتنی است؛ این واحد فولادی برای 250 نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد کرده است.

طرح توسعه جوهر دیجیتال کاشی میبد به بهره‌برداری رسید

معاون برنامه ریزی وزیر صنعت در ادامه سفر خود به استانطرح توسعه یک شرکت صنعتی رنگ و لعاب با تولید جوهر دیجیتال کاشی را در شهرک صنعتی جهان آباد میبد را بازدید و افتتاح کرد.

این طرح توسعه با اعتباری بالغ بر 900 میلیارد ریال دارای ظرفیت تولید سالانه 1500 تن کاشی است.

از مجموه کل سرمایه گذاری انجام شده در این طرح 6234 هزار آن ارزی و 149 میلیارد ریال آن سرمایه گذاری ثابت است که برای بیش از 30 نفر اشتغال ثابت و پایدار ایجاد کرده است.

افتتاح طرح توسعه‌ای تولید نخ پلی استر در یزد

«سعید زرندی» معاون برنامه ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت از چند واحد صنعتی و تولیدی فعال استان بازدید و در ادامه طرح توسعه شرکت تولیدی نخ پلی استر یزد را افتتاح کرد.

این واحد تولیدی انواع نخ پلی استر در شهرک صنعتی یزد مستقر و طرح توسعه‌ای آن با صرف اعتباری بالغ 600 میلیارد ریال به بهره‌برداری رسیده است.

این واحد تولیدی در شهرک صنعتی یزد مستقر و نخ پلي استر تكسچره(اصطكاكي)، نخ فيلامنتي پلي استر نيمه آرايش يافته با فرآيند بچ (از چيپس يا گرانول) از جمله محصولات این واحد تولیدی در یزد است.

ایجاد اشتغال پایدار برای 80 نفر به صورت مستقیم از جمله مهمترین ویژگی‌های این واحد تولیدی در استان یزد است.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: