• سه شنبه ۱۸ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-135100-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

سارق زیورآلات کودکان‌ در اردکان به دام پليس افتاد

زنی که در روزهای اخیر در تفرجگاه‌ها و پارک های سطح شهر اردکان کودکان را به بهانه خرید آدامس و دادن عروسک اغفال و دور از چشم والدین اقدام به سرقت زیورآلات و طلاجات آنها  می‌کرد، شب گذشته در دام پلیس افتاد.

سرهنگ «سیدرضا صادقیان» فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اردکان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا - منطقه یزد، گفت: زنی که در روزهای اخیر در تفرجگاه‌ها و پارک های سطح شهر کودکان را به بهانه خرید آدامس و دادن عروسک اغفال كرده و دور از چشم والدین اقدام به سرقت زیورآلات و طلاجات آنها می‌كرد، شب گذشته توسط مامورین نیروی انتظامی پلیس آگاهی و کلانتری مرکز فرماندهی شهرستان اردکان شناسایی، دستگیر و اموال مسروقه از وی کشف شد. 

وي خاطرنشان کرد: این فرد سارق همچنین با شناسایی خانم‌های مُسن و تنها که زیور آلات و طلاجات آنها نمایان بوده با ترفندهای مختلف وارد منزل آنها شده و در فرصت مناسب اقدام به ربودن زیورآلات آنها می‌كرد.

صادقيان با توصیه به والدین کودکان تأکید کرد: در پارک‌ها و تفرج گاه ها هرگز از کودکان خود غافل نشده و حتی المقدور از استفاده زیورآلات برای کودکان در مکان های عمومی خودداری و همچنین خانواده ها از اطمینان و پذیرش افراد ناشناس و مشکوک به منازل و به بهانه های مختلف خودداری کنند.

فرمانه انتظامي اردكان در پایان افزود: بانوان توجه داشته ند، در ترددها ضمن پوشش مناسب زیور آلات خود را نمایان ننمایید و هرگونه موارد مشکوک را ازطریق ۱۱۰ به پلیس آگاهی اطلاع دهند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: