• سه شنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 983-96101-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

هشدار فرمانداري مهریز به نانوايان متخلف

فرماندار مهریز اظهار كرد: در راستاي ارتقاي سطح كيفيت نان و ايجاد و تقويت زمينه رضايتمندي شهروندان، با نانوايي‌هاي متخلف در اين شهرستان به شدت برخورد مي‌شود.

به گزارش ايسنا – منطقه يزد، «رضا زارع زاده» در حاشیه بازدید از نانوایی‌های مهریز با تاكيد جدي بر لزوم تشديد نظارت بازرسان از نانوايي‌هاي شهرستان، اظهار كرد: بازرسان بايد با تشديد دامنه نظارت و بازرسي‌هاي خود و احساس مسئوليت مضاعف، تلاش كنند تا نان مصرفي مردم با كيفيت مطلوب تهيه و به دست مصرف‌كننده برسد.

وي با بيان اين كه نان عمدتاً قوت غالب مردم است، بر نظارت مستمر و مداوم بازرسان تعزيرات آرد و نان از نانوايي‌ها تاكيد كرد.

زارع‌زاده در ادامه نيز معيار رتبه‌بندي نانوايي‌ها را گزارش و بررسي‌هاي بازرسان تعزيرات آرد و نان شهرستان برشمرد.

وي با تاكيد بر عرضه نان با كيفيت به مردم، عرضه نان فاقد كيفيت لازم و مطلوب به مصرف‌كنندگان را قابل قبول ندانست و خاطر نشان كرد: متصديان نانوايي‌ها بايد در قبال عرضه نان مصرفي به مردم و مسوولان پاسخگو باشند.

فرماندار مهریز با بیان اینکه طی دو روز گذشته از  30 نانوایی بازدید شده است، گفت: در راستاي ارتقاي سطح كيفيت نان و ايجاد و تقويت زمينه رضايتمندي شهروندان، با نانوايي هاي متخلف در اين شهرستان طبق قانون به شدت برخورد مي‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: