• سه شنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 983-95101-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

استاندار يزد در بازديد از بندر خشك پيشگامان:

حمل و نقل از محورهاي اصلي توسعه در يزد است

استاندار يزد در بازديد از مجموعه بندر خشك پيشگامان اعلام كرد: بخش حمل و نقل از محورهاي اصلي چشم‌انداز توسعه استان است و در همين راستا ظرفيت خوبي در بندر خشك ايجاد شده است.

به گزارش ايسنا – منطقه يزد، «محمدعلي طالبي» در جريان بازديد از بندرخشك پيشگامان كه به همراه «محسن صادقيان» معاون عمراني و «سيد مسعود عظيمي» معاون اقتصادي استان انجام شد، توسعه‌ي حمل و نقل را از محورهاي اصلي چشم‌انداز توسعه استان خواند و گفت: از اين جهت بايد در مسير تقويت ظرفيت‌هاي موجود و ايجاد ظرفيت‌هاي جديد در این خصوص گام برداشت.

وي افزود:خوشبختانه ظرفيت بسيارخوبي در مجموعه بندر خشك فراهم  شده كه مي‌تواند به توسعه استان كمك كند و از اين رو بايد نگاه ويژه‌اي به بخش حمل و نقل و خدمات در اين راستا ايجاد شود.

طالبي با بيان اين كه بايد شناخت دقيقي از ظرفيت و نيازهاي استان در شرايط فعلي و آينده در حوزه حمل و نقل داشته باشيم، اظهار كرد: معاونت‌هاي عمراني و اقتصادي استانداري و فرمانداري بايد با جديت در جهت رفع مسائل و مشكلاتي كه  این مجموعه با آن روبروست، اقدام كنند.

استاندار همچنين گفت: موضوع  ايجاد جايگاه ويژه براي استان يزد در  فعاليت‌هاي  گمرگي و ایجاد ترانزيت بندر شهيد رجايي و پدافند غير عامل در بحث دپوي كالا در مجموعه بندر خشک را در سطح ملي پيگيري خواهیم کرد و  نسبت به رفع مشكلات جاده و آب نيز به فرمانداري و معاونت‌هاي مربوطه در استانداري ماموريت ويژه مي‌دهيم.

طالبي در پایان با تاکید بر این که باید شرايطي را ايجاد كنيم که همه در كنار هم، مسیر رشد منافع، توسعه و پيشرفت استان را بپیماییم، خاطر نشان كرد: خوشبختانه در گوشه گوشه‌ي فعالیت‌های شرکت پيشگامان، موضوع ایفاي مسئوليت  و كارآفريني اجتماعي پررنگ است و اين مهم ترين نقطه قوت بندرخشك محسوب می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: