• یکشنبه ۲۶ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 983-90101-5
  • خبرنگار : 16
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

گران شدن لبنيات در بازار نامشخص گوشت

مدیر امور بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان یزد با اشاره به افزايش قيمت لبنيات، وضعیت قیمت گوشت گوسفند و مرغ تا پایان هفته جاری را نامشخص اعلام کرد.

«سیدحسین بخشایش» در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا _ منطقه یزد، با اشاره به نامشخص بودن وضعیت قیمت مرغ و گوشت گوسفندی تا پایان هفته جاری، اظهار کرد: در حال حاضر هر کیلوگرم گوشت‌مرغ با قیمت مصوب 11 هزار و 500 تومان در حال توزیع است که البته این قیمت در بازار آزاد کمتر و تا 11 هزار و 300 تومان نیز می‌رسد.

وی در رابطه با قیمت گوشت گوسفندی نیز تصریح کرد: در حال حاضر هر کیلوگرم گوشت گوسفندی با قیمت مصوب 92 هزار تومان در بازار عرضه می‌شود.

مدیر امور بازرگانی جهاد‌کشاورزی استان با اشاره به این که توقف توزيع گوشت گوسفند توسط بخش خصوصي، در اين باره گفت: بخش خصوصی که حدود یک ماه اخیر نسبت به توزیع گوشت گوسفندی با قیمت هر کیلوگرم 82 هزار تومان به منظور تعدیل بازار اقدام می‌کرد، به دلیل انتظار برای واردات گوشت در حال حاضر فعاليتي ندارد.

بخشایش از افزایش قیمت مصوب لبنیات در یزد نيز خبر داد و گفت: لبنیات به علت افزایش قیمت شیر از 2000 تومان به 2390 تومان،  افزایش نرخ داشته است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: