• چهارشنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-127100-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

مدیرکل آموزش و پرورش:

تحقق سند تحول بنیادین اولویت فعلی آموزش و پرورش یزد است

مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد رسیدگی به مدارس کم برخوردار را از جمله اولویت‌های اجرایی دانست و گفت: مهمترین رسالت فعلی آموزش و پرورش تحقق سند تحول بنیادین است.

به گزارش ایسنا-منطقه یزد،«عباسعلی دانافر» با اشاره به عزم جدی وزارت آموزش و پرورش جهت تحقق سند تحول بنیادین، اظهار کرد: تدوین و اجرای برنامه محوری و مشخص کردن سهم مدرسه، منطقه و ستاد برای تحقق این مهم ضروری است.

وی با بیان این‌که سند تحول بنیادین باید به کف مدرسه بیاید و همه سهم خودشان را در اجرای سند مشخص کنند،‌افزود:‌ مهمترین رسالت فعلی آموزش و پرورش تحقق این سند است.

مدیرکل آموزش و پرورش یزد گفت:‌ آموزش مباحث نظری و عملی سند تحول بنیادین و روش‌های اجرا و دست یافتن به آن باید توسط تیمی آگاه از استان و وزارت به زیر مجموعه‌ها در قالب کلاس‌های آموزشی صورت بگیرد تا نتیجه و بازخورد آن را به عینه مشاهده شود.

دانافر جذب مشارکت حداکثری نواحی، مناطق، شهرستان‌ها و واحدهای مختلف را ضروری دانست و تصریح کرد: مدرسه محوری از مهمترین ارکان سند تحول بنیادین است که مبتنی بر زیر نظام‌های اداری می‌شود.

این مسئول در پایان رعایت عدالت آموزشی و حمایت و رسیدگی به مدارس کم برخوردار، استفاده از ظرفیت خیران دلسوز در جهت محرومیت‌زدایی را از جمله مهمترین رویکردهای سند تحول بنیادین و اولویت‌های اجرایی آموزش و پرورش است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: