• سه شنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-123100-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

شهردار یزد:

آسفالت معابر به صورت مستمر پایش می‌شوند

شهردار یزد با بیان این‌که مسئولیت بهسازی معابر شهری به عهده شهرداری است، از پایش مستمر خرابی آسفالت اماکن و معابر سطح شهر برای بهسازی و رفع خرابی ها خبر داد.

به گزارش ایسنا-منطقه یزد،«جمال الدین عزیزی» از پایش مستمر خرابی آسفالت اماکن و معابر سطح شهر و بهسازی آن در سطح شهر یزد خبر داد و اظهار کرد: گستردگی  شهر، فعالیت‌ها و همچنین عوامل طبیعی و غیر طبیعی باعث می‌شود ما نتوانیم آمار آسیب‌های معابر را به صفر برسانیم، با وجود چنین شرایطی تمام تلاش حداکثری خود را برای رفع خرابی ها و بهسازی آن انجام خواهیم داد.

وی با بیان این‌که مصرف متوسط قیر و آسفالت برای اصلاح معابر در سه ماه گذشته بین دو تا دو و نیم برابر رسیده است، افزود: یکی از عمده دلایل چاله‌هاي به وجود آمده در سطح شهر عوامل طبیعی مانند بارندگی های اخیر می باشد که همکاران به صورت روزانه تمام تلاش خود را می نمایند تا آسفالت معابر اصلاح شود.

 شهردار یزد از شهروندان خواست خرابی معابر را در اسرع وقت به مناطق شهرداری و یا با تماس با سامانه تلفنی ۱۳۷ شهرداری یزد اطلاع داده، همچنین از طریق سامانه آنلاین شهروندی شهربین هرگونه مسئله و مشکل یا ایده‌ای در حوزه شهر را از طریق عکس یا فایل مدیا گزارش کنند تا موضوع به واحدهای اجرایی شهرداری برای رسیدگی ارجاع شود.

 عزیزی تصریح کرد: کیفیت زیر ساخت‌های شهری باید به نحوی باشد که موجب آسیب و خرابی معابر نشود.

 این مسئول مسئولیت بهسازی آسفالت معابر شهری را بر عهده شهرداری دانست واظهار امیدواری  کرد: با پایش مستمر آسفالت اماکن و معابر سطح شهر در جهت رفع خرابی ها، خدماتی درخور و شایسته مردم شریف و نجیب یزد ارائه نماییم.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: