• دوشنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 983-43101-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

معاون وزیر اقتصاد از طرح های اقتصادی و سرمایه گذاری استان یزد بازدید کرد

معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و ريیس سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران در سفر به استان یزد از تعدادی واحدهای صنعتی و طرح های سرمایه گذاری استان یزد بازدید کرد و با ظرفیت ها و پتانسیل‌های این بخش ها آشنا شد.

به گزارش ايسنا – منطقه يزد، «سید علی محمد موسوی»با حضور در  یکی از واحدهای صنعتی و تولیدی لوازم برقی مستقر در شهرک صنعتی یزد در جریان فعالیت‌ها و سرمایه‌گذاری‌های انجام شده قرار گرفت.

وی با قدردانی از تلاش مسئولان استان و متولیان امور اقتصادی و سرمایه گذاری استان، گفت: توجه به رونق تولید و بهبود سرمایه‌گذاری و رفع موانع و مشکلات این بخش از برنامه‌های وزارت اقتصاد است.

معاون وزیر اقتصاد همچنین از طرح های سرمایه گذاری مجتمع فرهنگی، تفریحی و توریستی کوثر یزد (کاریزلند)  بازید کرد و در جریان روند فعالیت‌ها و پیشرفت امور قرار گرفت.

موسوي همچنین در نشست با مدیران و مسئولان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد با ظرفیت‌های سرمایه گذاری این بخش اشنا شد.

بازدید از مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان یزد و مرکز مدیریت اجرایی ماده 251 مکرر قانون مالیاتی‌های مستقیم از دیگر برنامه‌های سفر معاون وزیر اقتصاد به استان یزد بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: