• یکشنبه ۵ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 983-19101-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

سرپرست معاونت اقتصادي استانداري يزد تاكيد كرد:

لزوم خريد تضميني گندم با رويكرد فعال‌سازي بخش خصوصي در یزد

سرپرست معاونت هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري يزد به فعاليت اقتصادي مبتني بر رقابت اشاره و بر خريد تضميني گندم با رويكرد فعال سازي بخش خصوصي در كنار تعاون روستايي استان تاكيد كرد.

به گزارش ایسنا-منطقه یزد،«سيدمسعود عظيمي» كارگروه خريد تضميني گندم استان،‌‌ با اشاره به  اهميت خريد تضميني گندم و شروع زمان برداشت غلات، اظهار کرد: براي تصميم گيري مناسب در راستاي خريد تضميني گندم بايد واقعيت ها و مشكلات حوزه كشاورزي را ارائه  و بر اين اساس با در نظرگرفتن مشوق هاي موثر نسبت به خريد اقدام كرد.

وی افزود: حمايت براي ترغيب كشاورز جهت كشت گندم در سال آينده نكته‌اي ضروری و نيازمند توجه است.

سرپرست معاونت هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري يزد گفت: دستگاه‌هاي اجرايي مرتبط توان و ظرفيت خود را در خريد تضميني گندم با هدف تامين رضايت ذينفعان فعال سازند.

عظيمي در ادامه با اشاره به اين‌كه در فعاليت‌هاي اقتصادي بر رقابت معتقديم و بازار بدون رقيب معنا ندارد، تصریح کرد: رويكرد استان براي خريد تضميني گندم فعاليت بخش خصوصي در كنار تعاون روستايي به عنوان نهادي مردمي است و اين موضوع در شهرستانها با محوريت فرمانداران اجرايي مي‌شود.

این مسئول بیان کرد: از سوي ديگر و با توجه به فعالیت بخش خصوصی نيز به هر دليلي مسائل و ضوابط خريد تضميني گندم رعايت نشود، با متخلفين احتمالي برابر قانون برخورد می‌شود.

سرپرست معاونت هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري يزد در پایان خاطرنشان کرد: براي تسهيل در حمل و نقل گندم تا رسيدن به محل نگهداري (سيلو) و مديريت موضوعات ترافيكي نيز ساعت‌ها و مسيرهايي جهت اعلام به رانندگان با پليس راهور در استان هماهنگ شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: