• شنبه ۲۲ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9710-117100-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

الكترونيكي شدن صدور مجوز مهدهای کودک بهزيستي در يزد

ريیس فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری بهزیستی استان یزد خبر از الکترونیکی شدن صدور مجوز موافقت اصولی مهدهای کودک تحت نظارت بهزیستی داد.

به گزارش ايسنا – منطقه يزد، «محسن صباغی‌نژاد» در اين باره گفت: صدور پروانه فعالیت، پروانه تاسیس، تمدید پروانه فعالیت، تعویض پروانه فعالیت و صدور المثنی برای مهدهای کودک تحت نظارت بهزیستی استان یزد توسط دبیرخانه کمیسیون ماده 26 بهزیستی انجام می‌شود.

وی افزود: با توجه به سیاست‌های دولت مبنی بر هوشمند سازی و الکترونیکی كردن اهم فعالیت‌ها جهت تسریع و تسهیل در ارائه خدمات به مردم، در حال حاضر یکی از خدمات مربوط به کمیسیون ماده 26 در جهت صدور مجوز موافقت اصولی برای متقاضیان مهدهای کودک با همکاری پیشخوان‌های دولت در سراسر کشور به صورت الکترونیکی انجام می‌شود .

وی با اشاره به این که متقاضیان دریافت مجوز مهد کودک می‌بایست در مرحله اول در سامانه ثبت‌نام كنند، اظهار كرد: ثبت‌نام اولیه متقاضیان در پیشخوان دولت به آدرس WWW.G4B.ir   صورت می‌پذیرد .

ريیس فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری بهزیستی استان خاطرنشان کرد: نتایج مراحل انجام کار توسط پیشخوان دولت از طریق پیامک به متقاضی اعلام می‌شود و پس از آن فرایند انجام کار و مراحل مربوطه توسط معاونت مراکز و موسسات غیردولتی بهزیستی استان یزد پیگیری می‌شود.

وی دریافت کد رهگیری و انتخاب دفتر پیشخوان توسط متقاضی در سامانه، مراجعه حضوری متقاضی به دفتر پیشخوان انتخاب شده در سطح استان، ارائه مدارک و فرم‌های استعلام به متقاضی توسط دفتر پیشخوان و دریافت و ثبت اطلاعات مدارک متقاضی توسط دفتر پیشخوان در سامانه را از روند انجام کار بر شمرد .

صباغی‌نژاد تصریح کرد: ارجاع الکترونیکی پرونده به کارتابل دبیرخانه کمیسیون، ارجاع توسط دفتر دبیرخانه کمیسیون ماده 26 بهزیستی به واحدهای بررسی‌کننده در سازمان بهزیستی استان، کارشناس مربوطه، معاونت تخصصی، گزینش و حراست را از دیگر فرآیند کمیسیون و اعلام نتیجه نهایی به متقاضی توسط پیشخوان دولت عنوان كرد.

وی گفت: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت بهزیستی استان یزد به نشانی www.swo.ir قسمت سایت‌های وابسته(درخواست مجوز دفاتر پیشخوان) نسبت به انجام این کار اقدام كنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: