• چهارشنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-89100-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

کاهش 17 درصدی تصادفات فوتی در جاده‌های یزد

فرمانده انتظامی استان از کاهش 17درصدی تصادفات فوتی و 15 درصدی متوفیان در جاده های استان طی 8 ماهه سال جاری خبر داد .

به گزارش ایسنا-منطقه یزد، سردار «محمدرضا میرحیدری» در ششمین جلسه قرارگاه کاهش تصادفات با  تشکر از کارکنان پلیس راه به جهت ارتقاء فرهنگ ترافیک و کاهش حوادث ترافیکی اظهار کرد: یکی از شیرین ترین خدماتی که پلیس می‌تواند برای آرامش روان و بهبود شرایط جامعه فراهم کند، کاهش تصادفات و به تبع آن کاهش فوتی‌های حوادث رانندگی است .

وی با بیان این‌که نتیجه اقدام پلیس به نفع مردم و برای حفظ جان آنان است افزود: اگر مأموریت‌ها را به خوبی انجام دهیم حتی افرادی که اعمال قانون می‌شوند نیز از پلیس ناراحت نمی‌شوند .

فرمانده انتظامی استان یزد در ادامه با اشاره به این‌که مأموران پلیس‌راه به عنوان مظهر انضباط نیروی انتظامی همیشه در معرض دید و ارزیابی مردم هستند گفت: کار در شرایط نا مساعد جوی، فرصت‌هایی را برای پلیس‌راه ایجاد می‌کند که شما باید با توجه خاص، ارزش کارتان را حفظ کرده و در این زمینه همیشه تلاش کنید تا نظم و انضباط در جاده‌های استان حاکم باشد .

سردارمیرحیدری با بیان این‌که رفتار عاطفی با مردم مهم است و خوشرویی موجب افزایش رضایت مندی آنها از پلیس می‌شود تصریح کرد: ارتقاء سطح دانش تخصصی پلیس موجب افزایش اثربخشی عملکرد کارکنان می‌شود .

این مقام مسئول در پایان با اشاره به کاهش 17درصدی تصادفات فوتی و 15 درصدی متوفیان در جاده‌های استان طی هشت ماهه سال جاری خاطرنشان کرد: این کاهش بسیار خوشحال کننده است ولی باید با تلاش بیشتر و جلب همکاری و مشارکت مردم؛ شاهد کمترین میزان تصادفات باشیم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: