• سه شنبه ۱۳ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-79100-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

جوادیان‌زاده:

28 بار تعرض به خط لوله آب یزد 4 میلیارد تومان خسارت داشته است

مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه‌ای یزد با بیان این‌که تعرضات به خط لوله آب منجر به کاهش کیفیت آب استان شده است گفت: 28 بار تعرض به خط لوله آب یزد بیش از چهار میلیارد تومان خسارت داشته است.

به گزارش ایسنا-منطقه یزد،«محمدمهدی جوادیان‌زاده» با اشاره به این‌که متاسفانه از اسفندماه سال گذشته تاکنون شاهد تعرضات بسیاری به خط لوله آب انتقالی به استان یزد هستیم،‌ اظهار کرد: این تعرضات سبب شده است که وضعیت تامین آب شرب استان یزد با خلل و مشکلات بسیاری روبه رو شدیم .

وی با بیان این‌که از اسفندماه سال گذشته تا کنون 28مورد تعرض به خط لوله آب یزد صورت گرفته است، افزود: این تعرضات تاکنون چهار میلیارد و دویست میلیون تومان خسارت وارد کرده است .

مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه‌ای یزد با بیان این‌که تعرضات صورت گرفته سبب کاهش کیفیت آب استان و اعتراض برخی از مردم شده است گفت: با این تفاسیر سعی داشتیم که با همکاری شرکت آب و فاضلاب استان یزد از تمام ظرفیت و پتانسیل آبی استان استفاده کنیم که تامین آب شرب مردم با خلل و مشکلی روبه رو نباشد .

جوادیان‌زاده تصریح کرد: تمام سعی و تلاش همکارانمان در این مدتی که تعرضات صورت گرفته این بوده است که مردم استان یزد با مشکل روبه رو نشوند ولی بازهم اینگونه تخریب‌ها سبب بروز مشکلاتی در استان یزد شد .

این مسئول با اشاره به این‌که پس از تعرضاتی که در خط انتقال آب یزد شاهد بودیم اولین کارمان اتصال و برقراری خط لوله بوده است ادامه داد: با این وجود اقدامات پدافندی را نیز را طرح ریزی کردیم تا شاهد اینگونه تخریبات نباشیم .

وی در پایان تاکید کرد: انتظار داریم که با برنامه ریزی و جلساتی که در مجموعه وزارت نیرو و وزارت کشور صورت گرفته دیگر شاهد اینگونه مشکلات نباشیم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: