• دوشنبه ۱۲ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-74100-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

مدیرکل اجتماعی استانداری یزد تأکید کرد:

لزوم استفاده از ظرفیت معلولان برای توسعه استان

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد با بیان این‌که کمک به معلولان، راه درست خدمت خیرخواهانه است گفت: استفاده از ظرفیت معلولان در تصمیمات توسعه‌ای استان ضروری است.

به گزارش ایسنا-منطقه یزد، «فخرالسادات خامسی‌هامانه» در مراسم گرامیداشت روز جهانی معلولان ضمن قدردانی از فعالیت‌های  انسان دوستانۀ خیران و مربیان آموزشی و تربیتی استان، اظهار کرد: خیرانی که کمک به معلولان را پیش گرفته‌اند، افرادی هستند که مسیر خدمت به جامعه را به درستی تشخیص داده‌اند .

وی افزود: افرادی که همۀ انرژی خود را برای پیشرفت و موفقیت دانش‌آموزان معلول به کار گرفته‌اند انسان‌هایی بزرگ مسئولیت‌پذیر هستند.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد 12 آذر را روز گرامیداشت همۀ توانمندی‌های افراد به ظاهر ناتوان دانست و گفت: انسان توانایی‌هایی فراتر از حد ظاهر و دیدن دارد و در این میان، قشر معلول ثابت کرده است که اگر به توانمندی‌های یک فرد نگاهی زیبا و مثبت شود، می‌توان از آن توانمندی‌ها حداکثر استفاده را برای اثرگذاری در جامعه برد .

خامسی هامانه در ادامه با اشاره به افتخارات و درخشش‌ معلولان در حوزه‌های اجتماعی، ورزشی و علمی، تصریح کرد: در صورت استفاده واقعی از ظرفیت معلولان به عنوان بزرگترین اقلیت جامعه تصمیمات اقتصادی، سیاسی و فرهنگی، توسعه بیشتری خواهد یافت.

وی در پایان اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری را متولی بسیاری از تشکل‌های تعریف ‌شده عنوان و تأکید کرد: نظارت، پایش و ارزیابی سازمان‌های مردم‌نهاد از جمله برنامه های این اداره کل است.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: