• دوشنبه ۱۲ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 979-25101-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

جذب بالغ بر 260 میلیارد ریال تسهیلات توسط شبکه تعاون روستایی یزد

مدير كل تعاون روستايي استان يزد از جذب بالغ بر 260 میلیارد ریال تسهیلات توسط شبکه تعاون روستایی اين استان در نميه اول سالجاري خبر داد.

به گزارش ايسنا – منطقه يزد، «علي جهازي» در اين باره افزود: اين تسهیلات از محل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی توسط شبکه تعاونی‌ها و تشکل‌های روستایی و کشاورزی استان یزد جذب و در جهت تامین نقدینگی مورد نیاز شبکه تعاونی‌ها و تشکل‌های تحت نظارت سازمان تعاون روستایی استان یزد هزینه شده است .

وي اظهار كرد: اين تسهيلات توسط 91 تعاونی و تشکل متقاضی و واجد شرایط تحت نظارت سازمان تعاون روستایی اعم از روستایی، کشاورزی و تولید در قالب تسهیلات قرض الحسنه و سایر عقود اسلامی برای تامین نهاده‌های کشاورزی، خرید محصولات کشاورزی و تولید بذر اصلاح شده دریافت شده است.

جهازي در مورد جذب تسهیلات توسعه پایدار روستایی نيز خاطرنشان كرد: در سال جاري در زمینه جذب تسهیلات توسعه پایدار روستایی مجموع شش طرح پیگیری و در سامانه کارا ثبت شده است.

به گفته‌ي وي، طرح‌هاي مذكور در کارگروه شهرستان و استان بررسی و تاکنون سه طرح ايجاد کشتارگاه صنعتی شرکت تعاونی کشاورزی بلدرچین میبد، واحد خوراک دام شرکت تعاونی کشاورزی دامداران تفت و واحد بسته‌بندی عسل شرکت تعاونی زنبورداران شهرستان تفت تصویب شده است که در مرحله معرفی به بانک، تکمیل پرونده بانکی و تامین وثیقه هستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: