• یکشنبه ۱۱ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 979-20101-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

نخستین جلسه شورای راهبری خوشه زیلو برگزار شد

نخستین جلسه راهبردی خوشه زیلو با حضور فرماندار ميبد، مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان و عامل توسعه خوشه زیلو در محل فرمانداري ميبد برگزار و اهداف راهبری برای توسعه این طرح تبیین شد .

به گزارش ایسنا- منطقه یزد، «سيد مسعود عظيمي» مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی يزد در اين نشست ضمن تبیین جایگاه هنر زیلو و لزوم حفظ این هنرصنعت، اهداف خوشه زیلو و گزارشی از دیدار با امام جمعه میبد را بيان كرد.

«حسین فلاح» فرماندار میبد نیز در این نشست، توسعه خوشه زیلو را گامی موثر در توسعه و رونق هنر صنعت زیلو عنوان و از تلاش شهرک‌های صنعتی و همکاری جهاددانشگاهی در این زمینه قدردانی كرد.

«محمدرضا دهقانی» عامل توسعه خوشه زیلو هم با تبیین نحوه همکاری شرکت شهرک‌های صنعتی  و جهاددانشگاهی در اجرای خوشه زیلو، به ارائه نتایج مطالعات شناختی و برنامه‌های پیشنهادی برای توسعه این خوشه پرداخت.

در ادامه نیز حاضران، نقطه نظرات و پیشنهادات خود را مطرح و بر حمایت‌ همه جانبه از اقدامات خوشه زیلو تاکید کردند .

گفتني است؛ توسعه خوشه زیلو، طرحي است که با همکاری شرکت شهرک‌های صنعتی و سازمان جهاد‌دانشگاهی استان یزد در حال اجراست و طی سه تا پنج سال توسعه کسب و کار زیلو را دنبال می‌کند .

مراحل اجرای این طرح شامل مطالعه شناختی، اعتماد سازی، تدوین و اجرای برنامه‌های عمل و نظارت و ارزیابی و خروج از خوشه است که توسط تیمی از متخصصان سازمان جهاد دانشگاهی استان و با حمایت شرکت شهرک‌های صنعتی استان یزد با محوریت شهر تاریخی میبد اجرا می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: