• شنبه ۱۰ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 979-16101-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

معاون استانداري يزد تاكيد كرد:

لزوم تبدیل کردن مركز سرمايه گذاري به پايگاه گفتمان‌سازي اقتصادي

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري يزد به اهميت جذب سرمايه و توان اقتصادي در بخش‌هاي مختلف استان اشاره و بر توانمندسازي مركز خدمات سرمايه گذاري يزد و تبديل آن به يكي از پايگاه‌هاي مهم گفتمان سازي اقتصادي در كشور تاكيد كرد .

به گزارش ایسنا-منطقه یزد،«علی‌ زینی‌وند» در شوراي برنامه‌ريزي و توسعه مديريت استان اظهار کرد: مركز خدمات سرمايه گذاري در استان بر مبناي ظرفيت قانوني و نيازهاي پيش رو شكل گرفته است و در برخي از استان‌هاي كشور نيز اين مراكز فعاليت مداوم و موثري دارند .

وی افزود: رسيدن به گفتمان واحد در موضوع سرمايه گذاري، مركزيت بخشيدن به ملاقات‌هاي خارجي در اين حوزه، شناسايي و جهت دهي فرصت‌ها از نكات قابل توجه شكل گرفته در مركز خدمات سرمايه‌گذاري استان است و البته براي تحقق نتايج بهتر بايد آسيب شناسي و تقويت توانمندي‌ها نيز صورت گيرد .

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري يزد گفت: فعال سازي پتانسيل‌های مركز خدمات سرمايه گذاري بر مبناي توانمندي‌هاي شاخص استان يزد فرصتي استثنايي محسوب مي‌شود و با توجه به حضور افراد مرجع يزدي تبار در كشور و ساير قابليت‌هاي استاني، اين مركز مي‌تواند به يكي از پايگاه‌هاي گفتمان‌سازي اقتصادي در كشور تبديل شود .

زینی‌وند تصریح کرد: فراهم ساختن زمينه براي تقويت پايگاهي در مسير فرصت يابي و جذب توان اقتصادي در بخش‌هاي مختلف، استان را از فعاليت‌هاي پراكنده دور ساخته و به سمت توسعه پايدار و مبتني بر كسب و كارهاي پويا هدايت مي‌كند.

گفتني است؛ در اين جلسه اهداف محوري بودجه سال 98 ارائه و رویکرد پوشش تحصيلي دوره ابتدايي براي بازماندگان از تحصيل به دلايل فقر،بيماري و يا ساير مسائل اجتماعي نيز مطرح و مقرر شد كارگروهي با محوريت آموزش و پرورش و همكاري ساير دستگاه‌هاي متولي براي اين موضوع تشكيل و افراد بازمانده از تحصيل شناسايي و مورد حمايت قرار گيرند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: