• یکشنبه ۱۳ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 978-20102-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

حفظ ارزش پول ملی اولویت اصلی مسئولان نظام باشد

امام جمعه بخش مرکزی یزد با بیان این‌که انسجام ملی اولین وظیفه ملت برای عبور از مرز 40 سالگی انقلاب است، گفت:‌ حفظ ارزش پول ملی اولویت اصلی مسئولان نظام باشد.

به گزارش ایسنا-منطقه یزد،حجت الاسلام«سیدمحمدکاظم مدرسی» در تجمع یوم الله 13 آبان یزد که با حضور مسئولان ارشد استان و جمع کثیری از مردم ولایت مدار دارالعباده برگزار شد، با بیان این‌که امروزه استکبار ستیزی برای ملت ایران فرهنگی جافاتاده است، اظهار کرد: ملت ایران با تبعیت از امام خمینی ره و مقام معظم رهبری استکبار ستیزی را به عنوان راهبردی روشن برای خود در نظر گرفتند.

وی با اشاره به اهمیت استقلال ایران اسلامی در حوزه‌های مختلف داخلی و خارجی،‌افزود:‌ گسترش حوزه نفوذ قدرت نرم ایران یکی دیگر از ارزشمندترین دستاوردهای انقلاب به واسطه نهادینه شدن روحیه استکبار ستیزی است.

امام جمعه بخش مرکزی یزد گفت: ‌خوشبختانه امروز انقلاب اسلامی توانسته در دنیا خود را به عنوان قدرت تثبیت کننده و آرامش بخش معرفی کند.

مدرسی مواجه کردن نظام استکبار با چالش‌های متعدد را از دیگر دستاوردهای استکبار ستیزی ملت ایران دانست و بیان کرد:‌ تبعیت از ولایت فقیه رمز پیروزی ملت ایران در برابر مستکبران جهان است.

این مقام مسئول در ادامه با بیان این‌که مستکبران هیچ اجازه نخواهند داد که ملت ایران به قدرت های علمی برسند، تصریح کرد:‌ دستیابی به اقتدار و استقلال علمی از جمله دستاوردهای ملت ایران به واسطه استکبار ستیزی است.

انسجام ملی اولین وظیفه ملت برای عبور از 40 سالگی انقلاب

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وظایف ملت در برابر ارزش‌های انقلاب اسلامی، تأکید کرد:‌ اولین وظیفه ملت در قبال نظام برای عبور از مرز 40 سالگی انقلاب اسلامی اتحاد و انسجام ملی است.

این خطیب تجمع 13 آبان یزد اعتماد به نفس در قبال انقلاب در برابر استکبار جهانی دانست و بیان کرد:  مدیریت کارآمد و جهادی از جمله ضرورت‌های اجرایی کشور در شرایط کنونی است.

مدرسی نگاه به درون و تقویت ظرفیت‌های اقتصادی را از دیگر الزامات اجرایی عنوان کرد و افزود: حفظ ارزش پول ملی یکی از جدی‌ترین اولویت‌های برنامه‌ریزی مسئولان نظام باشد.

وی در پایان خاطرنشان کرد:‌ حرکت همراه با موتور محرک انقلاب یعنی ولایت فقیه اصلی‌ترین اولویت توسعه و پیشرفت کشور است.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: