• پنجشنبه ۱۰ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 978-12102-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

برگزاری همایش استکبار ستیزی و مداد کمرنگ در یزد

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان یزد با بیان این‌که 500 هزار دانش‌آموزان یزدی عضو این اتحادیه هستند، گفت: همزمان با یوم الله 13 آبان همایش استکبار ستیزی و مداد کمرنگ در یزد برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا-منطقه یزد،«حسین میرشریف» در نشست خبری که به منظور اعلام برنامه‌های بزرگداشت یوم الله 13 آبان در استان برگزار شد، با بیان این‌که اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان کشور در سال 1358 به فرمان امام خمینی(ره) راه‌اندازی شده است، اظهار کرد: نخبه‌یابی و نخبه‌پروری از جمله اهداف اتحادیه انجمن‌های اسلامی در استان و کشور است.

وی با بیان این‌که فعالیت این اتحادیه در دبیرستان‌های دوره اول با محوریت مربی و در دوره دوم با محوریت دانش‌آموزان برنامه‌‍ریزی شدند، افزود: در حال حاضر 10 شهرستان استان یزد در قالب 92 مدرسه دوره دوم پسرانه، 118 مدرسه دوره دوم دخترانه، 50 مدرسه دوره اول پسرانه و 70 مدرسه دوره اول دخترانه تحت پوشش اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزی استان یزد هستند.

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان عضویت 500 هزار دانش‌آموزان یزدی در این اتحادیه را یکی از ویژگی‌های سازمانی این نهاد انقلابی در یزد دانست و گفت: تربیت نیروی انقلابی و جریان‌سازی انقلابی همراه با بصیرت‌افزایی از دیگر برنامه‌های در دستور کار این اتحادیه در استان یزد است.

میرشریف بیانات مقام معظم رهبری را ملاک برنامه‌ریزی‌های انجمن اسلامی دانش‌آموزی در استان یزد و کشور عنوان کرد و ادامه داد: شناسایی دغدغه دانش‌آموزان و تلاش برای رفع آنها در دستور کار ویژه این اتحادیه در استان یزد قرار گرفته است.

وی عدم بخشنامه محور بودن را از دیگر ویژگی برنامه‌های اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزی دانست و بیان کرد: جشنواره مداد کمرنگ و تبیین کارنامه سیاه پهلوی توسط این اتحادیه در استان یزد انجام می‌شود.

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان یزد در پایان با بیان این‌که برنامه این اتحادیه در مدارس متناسب با ظرفیت هر مدرسه برگزار می‌شود، تصریح کرد: برپایی موکب دانش‌آموزی انصارالمهدی، نمایشگاه آشنایی با انجمن اسلامی، ویژه برنامه خادم نماز، دیدار با مقام معظم رهبری، شرکت در راهپیمایی روز 13 آبان و برگزاری همایش استکبار ستیزی در روز 14 آبان ماه، از جمله برنامه‌ها بزرگداشت یوم الله 13 آبان در استان یزد است.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: