• شنبه ۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 978-5102-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

سرپرست فرمانداري يزد:
13 آبان باید منشأ وحدت، انسجام و یکپارچگی جامعه باشد

سرپرست فرمانداری یزد با بیان این که 13 آبان ماه متعلق به همه مردم ایران است، گفت: این روز باید محملي براي ايجاد وحدت، انسجام و يكپارچگي در جامعه باشد .

به گزارش ایسنا- منطقه یزد، «عباس حیدری» در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم یوم الله 13 آبان برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به این که در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، شرایط داخلی و بین المللی ایجاب می‌کند برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم سیزدهم آبان ماه نسبت به سال‌های گذشته برنامه‌ریزی کنیم .

وی با اشاره به اقدامات ظالمانه آمریکا علیه نظام جمهوری اسلامی ایران، گفت: آمریکا ضمن عهدشکنی در برجام، قرار است تحریم‌های نفتی و بانکی نیز از روز 13 آبان ماه علیه جمهوری اسلامی ایران اعمال کند که برگزاری هرچه عظیم‌تر راهپیمایی 13 آبان ماه پاسخی در برابر رفتارهای خصمانه آمریکا است .

سرپرست فرمانداری یزد در خصوص عدم تأثير اقدامات ظالمانه آمريكا در روحيه استكبار ستيزي ملت ايران، خاطرنشان کرد: معاندين در چندين جبهه بويژه از طريق ايجاد عمليات رواني در عرصه اقتصاد و تحريم‌هاي بانكي و نفتي به اقدامات تضعيف كننده عليه جمهوري اسلامي دست زدند .

وی تصریح کرد: خوشبختانه در زمينه نرخ ارز علي‌رغم مشكلات موجود، وضعيت رو به بهبود است و در زمينه فروش نفت هم با تمهيداتي كه انديشيده شده دشمن نمی‌تواند به هدفش كه به صفر رساندن صادرات نفت ايران است برسد .

حیدری با بیان این که 13 آبان ماه متعلق به همه مردم مي‌باشد و باید محملي براي ايجاد وحدت، انسجام و يكپارچگي در جامعه باشد، تاکید کرد: استفاده حداكثري از پتانسيل دستگاه‌ها، بهره‌مندي از فضاي مجازي و پرهيز از اقداماتي كه شائبه تفرقه‌افكني را ايجاد مي‌نمايد ضروری است .

این مسئول در پایان اظهار کرد: به منظور حضور حداكثري اقشار مختلف جامعه در اين مراسم از كليه «مسئولين شهرستان»، «اصناف و بازاريان»، «تشكل‌ها و نهاد‌هاي مدني»، «احزاب»، «هيئت‌هاي ورزشي»،«دانشجويان» و بويژه «دانش آموزان مدارس» درخواست می‌شود تا با حضور باشكوه خود جلوه‌ای از وحدت و وفاق ملي را به نمايش بگذارند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: