• پنجشنبه ۳ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 978-2102-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

نایب رییس کمیسیون عمران مجلس:
وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی حداقل‌های لازم برای وزارتخانه را دارد

نایب رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ابراز امیدواری کرد که با افزایش شناخت نمایندگان خانه ملت نسبت به وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی، وی موفق به کسب رای اعتماد شود.

به گزارش ایسنا - منطقه یزد، «سید ابوالفضل موسوی بیوکی» در مورد وزیر جدید پیشنهادی راه و شهرسازی اظهار کرد: آقای اسلامی در زمانی که معاون وزیر دفاع بودند به نمایندگی از آن وزارتخانه در مجلس حضور داشتند و از این جهت شناخت نسبی در وزارتخانه به ویژه در حوزه شهرسازی از ایشان موجود است و البته رزومه ایشان و عملکردشان در دوره ای که ایشان استاندار بودند، نشان می‌دهد که حداقل‌های لازم برای وزارتخانه را دارند و چون معاون وزیر هم بوده‌اند، رزومه ایشان برای تصدی وزارتخانه قابل بررسی است.

نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: در استانداری مازندران از عملکرد ایشان راضی هستند و در وزارتخانه هم شناخت از ایشان در حال افزایش است و ایشان هم نسبت به برنامه های وزارتخانه بیشتر مسلط می شوند و مذاکراتی را پیش می برند و برنامه هایشان را ارائه می‌دهند.

موسوی ابراز امیدواری کرد که در روزهای باقی مانده شناخت مجلس نسبت به وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی بیشتر شود و به موازات آن وزیر نسبت به وزارتخانه اشراف کاملتری پیدا کند.

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در پاسخ سوال دیگری افزود: اصولاً تنش بین وزارتخانه و سازمان نظام مهندسی ساختمان مفهومی ندارد و هر دو در راستای یکدیگر انجام وظیفه می‌کنند. سازمان نظام مهندسی ساختمان یک نهاد مستقل است و اگر چه سیستم انتخاباتی و نظارتی آن با وزارت راه و شهرسازی است ولی چون سازمانی مردم نهاد و مستقل است باید بتواند کارش را خوب انجام دهد. وزارت راه و شهرسازی نیز باید از این سازمان که مهندسان را سامان می دهد بهترین استفاده را ببرد و هردو در راستای اهداف یکدیگر کار کنند تا سازو کارهای لازم برای ساخت و سازهای پایدار فراهم آید.

نمایند مردم در خانه ملت همچنین ابراز امیدواری کرد: تنشی که در مقطعی در گذشته اتفاق افتاد دیگر تکرار نشود.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: