• یکشنبه ۲۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 977-39102-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

معاون استاندار يزد:
شايعه پردازي استقامت كشور در برابر تحريم‌ها را تضعيف مي‌كند

معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار يزد با اشاره به ضرورت همراهي و حمايت از مجموعه‌هاي توليدي براي عبور از شرايط فعلي؛گفت: شايعه پردازي و انتشار تحليل هاي غير كارشناسي در جامعه، استقامت كشور در برابر تحريم ها را تضعيف مي‌كند .

به گزارش ایسنا-منطقه یزد،«علی زینی‌وند» در نشست مجمع نمايندگان استان پيگيري نمانيدگان مردم در مجلس شوراي اسلامی براي تسهيل حمايت و تعامل بانك‌ها با بخش‌هاي توليدي را خواستار شد .

وی افزود: يكي از راهكارهاي مقاومت كشور در شرایط رويارويي با تحريم‌ها همراهی و حمايت از مجموعه‌های تولیدی است .

معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار يزد گفت:هر چند فشارهايي نيز بر روند فعاليت بانك ها وارد مي شود اما لازم است براي حمايت و تعامل با واحدهاي توليدي در شوراي پول و اعتبار مجلس نيز فعاليت بانك ها تسهيل شود .

زيني وند خاطرنشان كرد: در  شرايط تحريم دو مولفه اهداف كشور تحريم كننده و استقامت كشور تحريم شونده بايد مورد توجه قرار گيرد و ما در شرايط رويارويي با تحريم نيازمند تقويت نقطه استقامت هستيم و در غير اين صورت نتايج خوبي را شاهد نخواهيم بود .

این مقام مسئول ادامه داد: شايعه پردازي و انتشار تحليل‌هاي غير كارشناسي از رسانه هاي رسمي كشور اثرات نامناسبي بر جامعه دارد و استقامت در برابر تحريم را تضعيف مي‌كند در حالي‌كه نياز جامعه امروز ما ترميم اعتماد و همبستگي در تمام بخش ها است .

وی در پايان خاطرنشان کرد: طرح آمایش یزد در جايگاه یکی از بهترین طرحهای کشور قرار دارد و بر اين اساس تولید و اشتغال استان رشد خوبي را طي مي كند اما در عین حال نیاز به اشتغال دانش آموختگان دانشگاهی افزایش یافته که با چند اقدام چشمگير و زمينه سازي موثر اين موضوع نيز به مسير رشد مي رسد .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: