مدير عامل سايپا:
تابع تصميم انجمن حمايت از مصرف‌كننده براي اصلاح قيمت‌ها هستيم

عکس  9:12:50 1397/07/18
977-29107-5 كد خبر

مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا با اشاره به تاثير افزايش نرخ دلار در قيمت محصولات اين گروه خودروسازي، اظهار كرد: تابع سیاست ‎‎ های وزارت صنعت، معدن و تجارت و تصميم انجمن حمايت از مصرف‌كننده در مورد اصلاح قيمت‌ محصولات با توجه به كاهش قيمت دلار هستيم.

به گزارش ایسنا - منطقه یزد، «محسن جهرودی» در حاشیه نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات و صنایع وابسته در یزد راجع به تاثیر افت نرخ دلار در کاهش قیمت محصولات این شرکت خودروسازی، اظهار کرد: خودروسازی ابتدای فرایند نیست بلکه در انتهای فرایند است و متاسفانه حامل ‎‎ های تولید خودرو مانند آلومنیوم، فولاد و مواد پتروشیمی افزایش چشمگیری داشته که قطعاً روی قیمت خودرو تاثیر گذاشته است.

وي ادامه داد: با اين حال تابع سیاست ‎‎ های وزارت صنعت، معدن و تجارت هستیم و هرگاه انجمن حمایت از مصرف‌کننده، تصمیم به اصلاح قیمت ‎‎ ها بگیرد، نسبت به تغییر و اعلام قیمت ‎‎ های جدید محصولات اقدام خواهیم کرد.

جهرودي در بخش ديگري از سخنانش گفت: قطب های جدیدي از خودروسازی در دنیا در حال شکل گیری هستند كه مذاکرات موفقی را با آنها داشته‌ایم و امیدواریم محصولات آنها را در آینده نه چندان دور داخل‌سازی و به مجموعه خودروهای داخل کشورمان اضافه کنیم .

وي همچنين اضافه كرد: گروه خودروسازي سايپا، محصولات جدیدي را در برنامه سبد عرضه‌ي خود دارد كه در اين باره امیدواریم بخشی از آنها را تا پایان سال آماده ارائه به بازار كنيم.

مدير عامل سايپا به نمايش محصول جديد اين گروه با عنوان «روهام» در نمايشگاه يزد اشاره و در مورد زمان عرضه  اين خودرو به بازار نيز اظهار كرد: با توجه به تحریم ‎‎ های ظالمانه ای که وجود دارد، تولید قطعات اين محصول به ويژه گیربکس اتوماتیک آن با كندي توليد و مشکلاتي مواجه شد که خوشبختانه در هفته ‎‎ های اخیر موفق به رفع این مانع شدیم و امیدواریم زودتر از آنچه كه وعده داده بوديم، این محصول را روانه بازار عرضه كنيم.

 


خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد
خبرنگار: 3
انتهاي پیام
برچسب(ها): سایپا
ارسال خبر به دوستان
* گیرنده(ها):
آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: