• سه شنبه ۱۷ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-125100-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

مدیرکل دفتر بانوان استانداری تأکید کرد:

لزوم جذب مشارکت خیرین برای کاهش آسیب‌های حوزه زن و خانواده

مديركل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري يزد گفت: تقويت نگاه خيرين در كمک به ساماندهي آسيب‌هاي مختلف اجتماعي به ويژه در حوزه زن و خانواده ضروری است.

به گزارش ایسنا-منطقه یزد،«فاطمه دانش‌یزدی» در جریان بازدید از موسسه خيريه فرزندان آسماني که به مناسبت فرا رسیدن هفته ملی کودک انجام شده است، اظهار کرد:‌ حمايت از كودكان نيازمند ساماندهي و مراقبت از جايگاه ارزشمند معنوي برخوردار است و اثرات اين اقدامات همواره در جامعه ماندگار خواهد بود .

وی افزود: تقويت نگاه خيرين در كمك به ساماندهي آسيب‌هاي مختلف اجتماعي به ويژه در حوزه زن و خانواده ضرورت دارد زيرا دولت به تنهايي قادر به پوشش ابعاد مختلف اين موضوع نمي باشد .

مديركل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري يزد گفت: جامعه پذيري و توانمندسازي بانوان آسيب ديده اجتماعي راهكاري ريشه‌اي در حل مشكلات موجود در جامعه زنان است كه همواره در تاثير دوسويه با كانون خانواده مي‌باشد .

دانش‌يزدي تصریح کرد: علاوه بر ارائه خدمات حمايتي و روانشناختي به زنان آسيب ديده لازم است فرهنگ سازي و اطلاع رساني جامع نيز نسبت به ارائه برنامه های بهزيستي در اين زمينه صورت گيرد تا علاوه بر آشنايي افراد نيازمند،حمايت هاي اجتماعي نيز در اين حوزه جذب و افزايش يايد .

وی در پايان خاطرنشان كرد: رويكرد دفتر امور بانوان و خانواده استانداري يزد در اين زمينه توانمندسازي اجتماعي و اقتصادي بانوان آسيب پذير اجتماعي است و برنامه هايي در اين زمينه در حال اجرا است، اما بدون حضور خيرين و نهادهاي موثر اجتماعي حل اين مشكل امكان پذير نیست.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: