• سه شنبه ۱۷ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-123100-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

فرمانده سپاه الغدیر از ایسنای یزد بازدید کرد

فرمانده سپاه الغدیر پیش از ظهر امروز از دفتر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) در یزد بازدید کرد.

به گزارش ایسنا-منطقه یزد، سردار«فتح الله جمیری» فرمانده ستاد به همراه «سرهنگ طباطبایی» مسئول دفتر و سروان «محمد برزگر» معاون روابط عمومی سپاه الغدیر استان از دفتر ایسنای یزد بازدید و از نزدیک با فعالیت این واحد خبری آشنا شدند .

دکتر«مهدی باصولی» رییس سازمان جهاددانشگاهی استان در جریان این بازدید عملکردی از فعالیت این سازمان‌ و ایسنای یزد ارائه داد و گفت: سازمان جهاد دانشگاهی استان یزد آمادگی همکاری مستمر با سپاه الغدیر در حوزه‌های علمی، آموزشی، فرهنگی و پژوهشی را دارد.

سردار جمیری با اشاره به رسالت رسانه‌ها در پیشبرد اهداف نظام‌، اظهار کرد: بیان واقعیت‌ها و نهادینه‌کردن فرهنگ مطالبه‌گری یکی از مهمترین وظایف رسانه‌ها در شرایط کنونی است.

وی رعایت انصاف در اطلاع‌رسانی، سرعت در انتشار و تسریع کردن روند خدمت مدیران را از دیگر اولویت‌های اجرایی رسانه‌ها دانست و بیان کرد: متأسفانه برخی از رسانه‌ها با بداخلاقی کاری دست و پای مدیران را برای ادامه خدمت می‌بندند.

فرمانده سپاه الغدیر آرام کردن فضای سیاسی، فرهنگی و اجتماعی کشور را مهمترین رسالت رسانه‌ها در قبال حراست از ارزش‌های نظام عنوان کرد و افزود: مسئولان هم باید با رعایت اصل امانت‌داری شفافیت در عملکرد و پاسخگویی به رسانه‌ها که نماینده افکار عمومی هستند را در دستور کار خود قرار دهند.

سردار جمیری در بخش دیگری از سخنان خود جهاددانشگاهی استان یزد را مجموعه‌ای کاملی از عرصه‌های مورد نیاز نظام دانست و اظهار کرد:‌ مسائل فرهنگی، پژوهشی و تجاری که خوشبختانه در سازمان جهاددانشگاهی استان یزد به خوبی فعالیت دارند، از جمله مهمترین نیازهای توسعه استان و کشور است.

وی با اشاره به فعالیت‌های سپاه در حوزه‌های مختلف فرهنگی،‌ آموزشی و پژوهشی، گفت: ساماندهی انجمن‌های فرهنگی هنری یکی از اقدامات شاخص سپاه الغدیر درحوزه فرهنگی است.

این مقام مسئول در ادامه با بیان این‌که هم‌افزایی مستمر و منسجم بین مجموعه جهاددانشگاهی و سپاه الغدیر مسیر رسیدن به اهداف نظام را هموار می‌سازد، تصریح کرد: جزیره‌ای عمل کردن آفت جدی توسعه کشور در حوزه‌های مختلف است.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در پایان تأکید کرد:‌ سازمان‌های و نهادهای اجرایی استان باید با حمایت از جهاددانشگاهی ظرفیت این نهاد انقلابی و موثر را برای توسعه بیش از پیش استان تقویت کنند.

گفتنی است؛ مشروح این گفت و گو در بخش دیگر خبری ایسنا-منطقه یزد منتشر می‌شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: