• یکشنبه ۱۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-42101-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

معاون استاندار یزدتأکید کرد:

لزوم تجمیع بودجه‌های خرد برای تقویت رویکرد علمی و پژوهشی

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار یزد گفت: تجميع بودجه‌هاي خُرد و تمركز بر موضوعات شاخص اثرگذاري رويكرد علمي و پژوهشي را تقويت مي‌كند .

به گزارش ایسنا-منطقه یزد،«علی زینی‌وند» در جلسه كارگروه پژوهش، فناوري و نوآوري استان که با موضوع بررسي عناوين مرتبط با اعتبارات پژوهشي موضوع بند ح تبصره 9 قانون بودجه سال 97 كل كشور تشكيل شد، اظهار کرد: تغيير جهت در حوزه هاي پژوهشي به سمت كاربردي شدن موضوعات ضرورت دارد و لازم است در پيشبرد اهداف مختلف توسعه متوازن استان نيز در نظر گرفته شود .

وی افزود: تجميع بودجه‌هاي خُرد و تمركز بر موضوعات شاخص اثرگذاري رويكرد علمي و پژوهشي را تقويت مي‌كند .

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار يزد گفت: موفقيت طرح‌هاي پژوهشي در استان به جذب مشاركت دستگاه‌هاي اجرايي و همكاري نهادهاي دانشگاهي وابسته است و در اين مسير فاصله گرفتن از موازي كاري داري اهميت و نيازمند توجه است .

زینی وند ادامه داد: جهت‌دهي موضوعات پژوهشي براي دست يابي به اطلاعات لازم در اجراي طرح بازآفريني شهري شناخت مناسب از وضعيت محلات شهر يزد در برنامه ريزي براي ساير موضوعات را نیز  فراهم مي سازد .

«محسن صادقيان» معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد خاطرنشان کرد: مديريت مصرف انرژي به ويژه در حوزه آب از دغدغه‌هاي مهم ديگر در استان يزد است كه تقويت نگاه علمي و مدل هاي كاربردي در اين زمينه به عنوان يك نياز جدي محسوب مي شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: