• یکشنبه ۱۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-39101-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

استاندار یزد:

روستا ركن اصلي حفظ توازن اقتصادي و پشتوانه استقلال كشور است

استاندار یزد با اشاره به نقش روستاها در توسعه کشور،‌ گفت:‌ روستا ركن اصلي حفظ توازن اقتصادي و پشتوانه استقلال كشور است .

به گزارش ایسنا-منطقه یزد،«محمود زمانی‌قمی» با اشاره به فرا رسیدن روز ملی روستا و عشایر روستا را ركن اصلي حفظ توازن اقتصادي و پشتوانه استقلال كشور دانست و اظهار کرد: جامعه روستايي آغازگر تمدن بشري و مظهر صداقت، صفا و صميمیت است كه ايمان و تدين، آرامش و نوع دوستي از صفات بارز مردمان روستا است.

وی افزود: بر اين مبنا اميد است با ايمان به توان بالقوه موجود در روستاها و سياست‌هاي ارزشمند دولت تدبير و اميد نسبت به سرمايه گذاري و ايجاد اشتغال پايدار به منظور تشويق و ترغيب روستائيان براي سكونت دائم و جلوگيري از مهاجرت آنان اقدام گردد تا همانند گذشته شاهد رونق توليدات روستايي و ممانعت از مصرف گرايي در اين مناطق توانمند باشيم .

استاندار یزد در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم با توجه به ظرفیت‌های ارزشمندی که روستاهای استان يزد در بخش‌های مختلف کشاورزی، دامپروری، گردشگري و صنایع دستی دارند،بتوانیم بامشارکت روستائيان پرتلاش، شاهد ارتقای شاخص‌های توسعه پایدار و آبادانی هر چه بیشتر روستاها باشيم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: