• شنبه ۱۴ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-37101-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

ايجاد 223 فرصت شغلي با 12 ميليارد تومان تسهيلات روستايي در ابركوه

ريیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ابرکوه از ايجاد 223 فرصت شغلي جديد با تخصيص 12 ميليارد تومان تسهيلات اشتغال پایدار روستایی در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش ایسنا - منطقه یزد، «ناصر زارع» در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان اظهار کرد: در راستای اجرای طرح اشتغال پایدار روستایی تاکنون 109 طرح از شهرستان ابرکوه موفق به دریافت تسهیلات شده‌اند .

وي تصریح کرد: اعتباری بالغ ‌بر 12 میلیارد و 853 میلیون تومان به طرح‌های فوق تعلق گرفته که حاصل آن اشتغال‌زایی برای 223 نفر به صورت تضمینی است .

زارع با اشاره به 11 طرح بلاتکلیف که مصوبه کمیته اشتغال استان را دریافت کرده‌اند، عنوان كرد: در راستای نظارت بر طرح‌های مذکور تاکنون 27 مورد از آن‌ها در حوزه صنعت، معدن و تجارت، کشاورزی، فناوری اطلاعات و میراث فرهنگی مورد بررسی و نظارت قرار گرفته است .

«محمد کاظمی نسب» فرماندار شهرستان نيز در اين نشست از موفقیت شهرستان در اين طرح خبر داد و گفت:  سهمیه شهرستان ابرکوه از طرح اشتغال پایدار روستایی 10 میلیارد و 60 میلیون تومان بوده ولي شهرستان موفق به جذب 13 میلیارد تومان يعني 27 درصد بیشتر از سهمیه خود شده است.

اين مسئول در ادامه به وجود سرمایه‌های راکد در شهرستان اشاره و تاكيد كرد: این سرمایه‌ها باید در اولین فرصت توسط متولیان امر شناسایی و در مرحله بعد در راستای احیا و راه‌اندازی و تبدیل آنها به ظرفیت تولید و اشتغال‌زایی تلاش شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: