• سه شنبه ۱۰ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 977-20102-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

استاندار یزد:
کوچک ترین تعرض به ایران پاسخ محکمی به همراه دارد/
لزوم تدوین دانشنامه یزد در حوزه دفاع مقدس

استاندار یزد با اشاره به موضوع تدوین دانشنامه نقش استان یزد در هشت سال دفاع مقدس، تدوین این مجموعه را لازم و ضروری دانست و گفت: این دانشنامه می‌تواند ارتباط نسل‌ها با جنگ تحمیلی را به‌صورت منطقی و علمی‌تر برقرار کند .

به گزارش ایسنا-منطقه یزد،«محمود زمانی قمی» در ششمین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان با اشاره به اقتدار نیروهای مسلح در دفاع از دستاوردهای نظام، اظهار کرد: حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مقر تروریست‌ها در شرق فرات و از فاصله ٥٧٠ کیلومتری در‌حقیقت در راستای تثبیت صلح در منطقه و اقدامی آرامش‌بخش است .

وی افزود: بایستی دشمنان نظام بدانند هرگونه کج‌اندیشی و کوچک ترین تعرضی به مرزهای ایران پاسخی محکم و دندان شکن به همراه خواهد داشت .

استاندار یزد با اشاره به سیاست‌های جمهوری اسلامی ایران در برخورد با تحرک تروریست‌ها، گفت: تلاش می‌کنیم این آدم های جنایتکار قبل از آنکه به مرزها و خانه‌های ما برسند با پاسخی محکم، نابود و به جهنم روانه شوند .

زمانی قمی تصریح کرد: البته در صورت اثبات میزان نقش حامیان تروریست‌ها در جنایت آنها، این کشورها نیز با پاسخ‌هایی محکم ‌از سوی ایران مواجه خواهند شد .

رییس شورای برنامه ریزی و توسعه استان در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این‌که تدوین دانشنامه نقش استان یزد در دفاع مقدس اقدامی لازم و بسیار ضروری برای استان است از سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان خواست: در مدت سه سال ٥٠ تا ٦٠ درصد اعتبار تدوین این دانشنامه را تأمین کند .

وی ادامه داد: این دانشنامه می‌تواند ارتباط نسل‌ها و به ویژه نسل جوان را با جنگ تحمیلی به‌صورت منطقی و علمی‌تر برقرار کند .

‌استاندار یزد در پایان سخنان خود با اشاره به شرایط فعلی کشور و با ابراز امیدواری از این‌که نتیجه اوضاع کشور در آینده مطلوب تر از شرایط فعلی خواهد ‌شد، تاکید کرد: در حقیقت به دنبال هر سختی آسانی است و اگر در شرایط کنونی برای رضای خداوند قدمی برداشته شود و از ‌هدف های متعالی اسلام، ‌کشور و منافع مردم دفاع گردد قطعاً آینده مطلوب در انتظار همه ماست و شرایط بهتری در پیش رو خواهیم داشت .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: