• سه شنبه ۱۰ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 977-11103-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

يزد ميزبان پنجمين سمینار تخصصی نظریه «قابلیت اعتماد»

پنجمین سمینار تخصصی «نظریه قابلیت اعتماد و کاربردهای آن» به ميزباني دانشکده علوم ریاضی دانشگاه يزد برگزار مي‌شود.

به گزارش ايسنا – منطقه يزد، دکتر «عیسی محمودی» دبیر علمی اين سمینار در اين باره تصريح كرد: پنجمین سمینار تخصصی نظریه قابلیت اعتماد و کاربردهای آن، روزهای ۲۸ و ۲۹ فروردین‌ماه ۹۸ در دانشگاه یزد برگزار می‌شود و آخرین مهلت ارسال مقالات به اين سمينار پنجم بهمن ماه سالجاري در نظر گرفته شده است.

وي گفت: این سمینار به منظور ایجاد فرصت مناسب برای ارایه آخرین دستاوردهاي علمی و تبادل نظر اعضای هیأت علمی و ارتقای سطح علمی دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و کاربران قابلیت اعتماد در مراکز صنعتی برگزار می‌شود .

به گفته محمودي، سمینار مذکور با همکاری گروه آمار دانشگاه یزد، قطب علمی داده‌های ترتیبی و فضایی، مرکز پژوهشی دانشکده علوم ریاضی و انجمن آمار ایران برگزار خواهد شد .

وی از جمله محورهای این سمینار تخصصی را توزیع‌های طول عمر و استنباط آماری، آزمونهای طول عمر تسریع یافته، الگوهاي تعمیر و نگهداری سیستم‌ها، قابلیت اعتماد سیستم‌های منسجم، ترتیب‌هاي تصادفی در قابلیت اعتماد، قابلیت اعتماد شبکه‌ها، قابلیت اعتماد در پزشکی و تحلیل بقا، روش‌های بیزی در قابلیت اعتماد، مطالعات موردی در قابلیت اعتماد، مدلهای تنش-مقاومت،‌ بهینه‌سازی در قابلیت اعتماد و  تحلیل داده‌های طول عمر عنوان کرد .

محمودی تصریح کرد: علاقه‌مندان می‌توانند مقالات خود را در حوزه‌های مرتبط با موضوعات مذکور در زمان تعيين شده براي ارسال مقالات يعني تا پنجم بهمن‌ماه ۹۷ به دبیرخانه سمینار ارسال کنند .

وی با بیان این که زمان اعلام نتایج ارزیابی مقالات ۲۶ بهمن‌ماه و آخرین مهلت ثبت‌نام ۱۷ اسفندماه است، در پايان يادآور شد: متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه تهیه و ارسال مقاله، ثبت نام و سایر جزئیات به سامانه همایش‌ به آدرس http://wosdce.um.ac.ir مراجعه کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: