• چهارشنبه ۴ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 977-5106-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

معاون توسعه ورزش يزد تاكيد كرد:

جامعه ورزش استان یزد باید در سامانه مبین ثبت‌نام کنند

معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان یزد گفت: جامعه ورزش یزد برای سهولت خدمات رسانی در سامانه ملی اطلاعات(مبین) ثبت نام کنند .

به گزارش ايسنا – منطقه يزد، «سید احمد هاشمی» در این رابطه گفت: سامانه مبین،‌ پایگاه ملی اطلاعات سرمایه انسانی وزارت ورزش است که با هدف ساماندهی آمار و اطلاعات سرمایه انسانی حوزه ورزش طراحی و پیاده‌سازی شده است .

وی افزود: مربیان، داوران، ورزشکاران قهرمانان و همه دست‌اندرکاران ورزش در عرصه کشوری و ملی بايد برای سهولت خدمات رسانی در سامانه ملی اطلاعات (مبین) ثبت‌نام کنند .

معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان دستیابی به آمار و اطلاعات عمومی وتخصصی را لازمه ارائه خدمات به هنگام و جلوگیری از اتلاف وقت و سرمایه انسانی ارزیابی و اظهار كرد: هدف از ایجاد این سامانه یکپارچه‌سازی اطلاعات و داده‌های ستادی، فدراسیون‌ها، هیات‌ها و اداره‌های کل هر استان خواهد بود .

وي با بیان این که ثبت نام در این سامانه الزامی است، گفت: از همه قهرمانان، داوران، مربیان و ورزشکاران و دست‌اندرکاران ورزش در عرصه کشوری و ملی دعوت می‌شود تا با در دست داشتن مدارک مورد نیاز و مراجعه دفاتر پیشخوان نسبت به ثبت اطلاعات عمومی و تخصصی خود در پایگاه ملی اطلاعات سرمایه انسانی وزارت ورزش و جوانان (سامانه مبین) اقدام کنند .

هاشمی در پایان گفت:  سامانه مبین از سوی وزارت ورزش و جوانان برای شفاف‌سازی چگونگی ارائه خدمات‌رسانی خواهد بود و جامعه ورزش برای اطلاع از آخرین وضعیت ثبت اطلاعات خود از طریق سامانه پیامکی #۷*۴*۴* اقدام یا به سایت وزارت ورزش و جوانان به آدرس   www.msy.gov.ir مراجعه کنند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: