• شنبه ۱۷ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 976-30102-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

معاون استاندار یزد:
تشکل‌ها باید جامعه را به سمت نفع عمومی هدایت کنند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: تشکل‌ها به‌ عنوان بخش مدنی جامعه باید به مردم بیاموزند چه زمانی به میدان بیایند و جامعه را به سمت نفع عمومی هدایت کنند .

به گزارش ایسنا - منطقه یزد، «محمدعلی طالبی» در حاشیه افتتاحیه خانه جوان ابرکوه به ‌عنوان اولین خانه جوان شهرستان‌های استان یزد، اظهار کرد: ظرفیت‌های انسانی و روحیه مشارکت‌پذیری در ابرکوه بهترین پتانسیلی است که می‌تواند در قالب فعالیت‎های این خانه به خدمت تشکل‌ها بیاید.

وی در رابطه با عدم همکاری برخی ارگان‌ها با تشکل‌های مردمی، بیان کرد: با مدیرانی که همکاری نمی‌کنند یا گوش شنوایی نداشته و نسبت به فعالیت تشکل‌ها توجیه نیستند یا تصور می‌کنند جوانان فعال در این تشکل‌ها، قرار است جای آنان را بگیرند، طبیعتاً برخورد خواهیم کرد.

طالبی خاطرنشان کرد: فرمانداری و برخی ادارات همانند اداره ورزش و جوانان، فرهنگ و ارشاد اسلامی و حتی تبلیغات اسلامی می‌توانند مسئولیت‌های خود را به تشکل‌ها واگذار کنند. علاوه بر این نیز دستگاه‌هایی مانند آموزش و پرورش، واحدهای آموزش عالی هم می توانند بیشترین همکاری را با انجمن ها و سازمان‌های مردم‌نهاد داشته باشند .

معاون سیاسی امنیتی استاندار در پایان نیز با اشاره به این که اگر برخی مشکلات ناشی از به میدان نیامدن مردم است، بسیاری نیز ناشی به میدان آمدن آنهاست، گفت: یکی از وظایف تشکل‌ها به‌ عنوان بخش مدنی جامعه این است که به مردم بیاموزند چه زمانی به میدان بیایند و چه زمانی نیایند و جامعه را به سمت نفع عمومی هدایت کنند .انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: