• سه شنبه ۱۳ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 976-80100-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

میرقانعی:
نمایش خدمت رسانی 140 گروه جهادی در رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی یزد

مسئول بسیج سازندگی سپاه الغدیر یزد با بیان این‌که در رزمایش اقتدار عاشورایی خدمت‌رسانی گروه‌های جهادی به نمایش گذاشته می‌شود، گفت: در بخش جهادی این رزمایش سراسری حدود 140 گروه جهادی و خدمت‌رسان حضور دارند که این گروه‌ها از میان اقشار مختلف محلاتی تا تخصصی را شامل می‌شود .

به گزارش ایسنا-منطقه یزد،سرهنگ«سیدمحمد میرقانعی» در نشست خبری جانشین سپاه الغدیر که به منظور اعلام برنامه‌های رزمایش سراسری بسیج برگزار شد، اظهار کرد: رزمایش خدمت رسانی به مناطق محروم یکی از بخش های رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج است.

وی افزود:‌ در بخش جهادی این رزمایش سراسری حدود 140 گروه جهادی و خدمت‌رسان حضور دارند که این گروه‌ها از میان اقشار مختلف محلاتی تا تخصصی را شامل می‌شود .

مسئول بسیج سازندگی سپاه الغدیر یزد درباره جزییات نیروی انسانی این گروه‌ها،‌ گفت: این گروه‌های جهادی شامل گروه‌های دانشجویی، پزشکی، طلاب، کارمندی، خواهران و گروه‌های مهندسی و تخصصی را شامل می‌شود .

میرقانعی با بیان این‌که محدود جغرافیایی برای گروه‌های جهادی رزمایش تعیین شده است‌، تصریح کرد: حواشی شهری از عمده مناطق هدف حضور این گروه‌ها است اما شهرهای دیگر استان و حتی حضور در استان‌های دیگر هم از برنامه‌های این رزمایش است .

وی در پایان عرصه‌های فعالیت این رزمایش را زمینه‌های عمرانی، کشاورزی و سلامت دانست و بیان کرد:‌ بازه زمانی این رزمایش 9 تا 29 شهریورماه با فعالیت 48 ساعته تا 10 روزه گروه‌های جهادی تعیین شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: