• چهارشنبه ۷ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 976-19102-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

معاون فرهنگی سپاه پاسداران:

دشمنان جنگ هویتی و تخریب مذهب را علیه انقلاب آغاز کردند

سردار نقدی گفت: دشمنان جنگ هویتی و تخریب هویت و مذهب و فرهنگ ایران را علیه ارزش‌ها و استقلال امروز ایران اسلامی در دستور کار خود قرار داده‌اند،‌

به گزارش ایسنا-منطقه یزد، سردار«محمدرضا نقدی» در همایش تبیین و گفتمان‌سازی دستاوردهای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دیکتاتور، مستبد، خونریز و فاسد را از جمله ویژگی‌های بارز سلسله‌ شاهنشاهی دانست و اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی(ره) با سرگون کردن رژیم سیه پهلوی در حقیقت ایران اسلامی را از قهر چاه خارج و به قله افتخار رساند.

وی با بیان این‌که محمدرضا پهلوی یکی از ثروتمندترین افراد جهان در زمان حیاطش بود، افزود: ثروت شاه خائن ایران در حالی بود که در آن زمان بیش از   70 درصد مردم ایران در روستاها زندگی می کردند و از نظر بهداشتی و علمی در شرایط نابسامانی بودند.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه با اشاره به نقش آمریکا در اداره کشور در زمان محمدرضا شاه، گفت: سفارت آمریکا در تهران در زمان شاه 4000 کارمند داشت اما اکنون کل وزارت خارجه ایران ۳۵۰۰ کارمند دارد.

سردار نقدی ادامه داد: در آن زمان شش میلیون بشکه نفت از ایران می‌بردند در حالی که جمعیت ایران یک سوم حال حاضر بود و این بدان معنی است که به هر ایرانی 10 برابر امروز سرانه نفتی تعلق می‌گرفت.

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این‌که دشمنان جنگ هویتی و تخریب هویت و مذهب و فرهنگ ایران را علیه ارزش‌ها و استقلال امروز ایران اسلامی در دستور کار خود قرار داده‌اند،‌ گفت: ملت ایران چهل سال در مقابل انواع توطئه دشمنان مقابله کردند و این بیانگر وجود شهامت مثال زدنی و حمایت حق تعالی از ملت بصیر ایران است.

سردار نقدی تصریح کرد: اکنون اگر به گنجینه گزارش‌های کشور رجوع کنید خواهید دید خدماتی که دولت‌های بعد از انقلاب توانستند در زیر سایه استقلال و آزادی برای کشور فراهم کنند هر کدام یک آمار بسیار افتخارآمیز است .

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: اتفاقا پیشرفت‌ها در همان جایی که نظام را بیشتر از همه متهم می‌کنند بیشتر است. برای مثال در مورد آزادی بیان در تمام زمان رژیم گذشته تمام کتاب‌هایی که ثبت شده تعداد شان یازده هزار عنوان بوده این در حالی است که کل کتاب‌های منتشر شده در کشور فقط در سال گذشته ۱۰۷ هزار عنوان کتاب بوده است.

وی با اشاره به پیشرفت های جهشی کشور در تمامی زمینه‌ها گفت: در بحث سلامت از رتبه صد و چهل و دوم به رتبه شصتم دنیا رسیده ایم، امروز از ۵۳ کشور برای طبابت به ایران می‌آیند به طوری که در سال ۳۰۰ هزار نفر مراجعه داریم .

نقدی در پایان اظهار کرد: همه این پیشرفت‌ها تحت این همه فشار و توطئه علیه ملت ایران شکل گرفت، با این همه تحریم‌ها و این که گفته می‌شود امروز ما در بدترین شرایط اقتصادی هستیم در همین بدترین حالت هم به اذعان بانک جهانی از لحاظ برابری قدرت خرید ایران هجدهمین کشور دنیا است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: