• چهارشنبه ۱۷ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-119100-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

معاون استاندار یزد:
عملکرد دستگاه بر مبنای رضایت ارباب الرجوع ارزیابی می‌شوند

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار يزد با تاكيد بر حفظ جايگاه هدفمند‌ی و وظيفه شناسی در شاخص‌های ارزيابی، گفت: جهت دهی مدل ارزيابی عملكرد دستگاه‌های اجرائی استان يزد بر مبنای رضايت ارباب رجوع هدفگذاری شود .

به گزارش ایسنا-منطقه یزد،«علی زینی‌وند» در نشست شوراي راهبري توسعه مديريت استان،‌اظهار کرد: در چند جلسه كارشناسي بر روي شاخص‌هاي ارزيابي ويژه استان بر اساس تاثير بر روند پويايي و اثربخشي تمركز شده و خوشبختانه در شاخص‌هاي ارزيابي کشوری نيز براي نزديک شدن به استانداردهاي علمي اصلاحاتي  صورت پذيرفته است .

وی افزود: هر سال نسبت به گذشته نوع و جايگاه شاخص‌ها در حال تقويت است اما توجه به شاخص‌هاي كليدي توسعه پايدار و سنجش ميزان رضايت ارباب رجوع نيازمند توجه و تعريف فرآيندهاي موثرتري مي‌باشد كه ارزيابي عملكرد اجرايي استان نيز به اين سمت جهت دهي مي‌شود .

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار، گفت: در ارزيابي تلاش براي اين‌كه يک مجموعه از هدف اصلي و وظايف خود فاصله نگرفته باشد‌، نيازمند دقت چند جانبه است و برگزاري جشنواره شهيد رجائي نيز مسيري براي رسيدن به ساز و كارهاي قوي تر در ارزيابي دستگاه‌ها و نهادينه سازي عنصر پاسخگويي در عرصه‌هاي مختلف است .

این مقام مسئول در پايان خاطرنشان کرد: از نگاهي كه حفظ جايگاه هدفمندي و وظيفه شناسي در شاخص‌هاي ارزيابي اهميت فراواني دارد، مدل‌هاي ارزيابي دستگاه هاي اجرائي در استان بر مبناي رضايت ارباب رجوع هدفگذاري شود .

گفتني است؛ جشنواره استاني شهيد رجائي همزمان با گراميداشت هفته دولت برگزار و بر اساس ارزيابي‌هاي صورت گرفته توسط سازمان مديريت و برنامه ريزي، از دستگاه هاي اجرائي ‌استان بر اساس شاخص‌هاي عمومي و تخصصي تقدير می‌شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: