• چهارشنبه ۱۷ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-117100-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

به مناسبت روز خبرنگار:

معاون سیاسی استاندار از ایسنای یزد بازدید کرد

معاون سیاسی،‌ امنیتی و اجتماعی استاندار همزمان با سالروز تأسیس جهاد دانشگاهی و روز خبرنگار از دفتر ایسنا-منطقه یزد بازدید کرد.

به گزارش ایسنا-منطقه یزد،«محمدعلی طالبی» در جریان این بازدید،‌در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا،‌ اظهار‌کرد: مسئولان و دست‌اندرکاران باید در حوزه حکمرانی خوب به استفاده از ظرفیت خبرنگاران و رسانه‌ها اتکا کنند.

وی شفافیت و پاسخگویی را دو شاخص اصلی حکمرانی خوب دانست و افزود:‌ جامعه‌ای در مسیر توسعه و پیشرفت قرار می‌گیرد که بکارگیری هوشمندانه رسانه‌ها فرهنگ شفافیت و پاسخگویی را بین مسئولان و اقشار مختلف نهادینه کند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با اشاره به نقش رسانه در نهادینه کردن فرهنگ پاسخگویی،‌‌گفت: هیچ مسئولی با تمایل شخصی به دنبال پاسخگویی نمی‌رود و همین امر رسالت رسانه‌ها در مطالبه گری را حائز اهمیت کرده است.

این مقام مسئول با بیان این‌که تمام مسئولان موظف به پاسخگویی به رسانه‌ها هستند،‌تصریح کرد: ‌اگر تمام افراد جامعه به این باور برسند که باید در هر شرایطی به رسانه‌ها پاسخگو باشند، بسیاری از مشکلات کشور در حوزه‌های مختلف برطرف می‌شوند.

وی در پایان با اشاره به اهمیت حرکت در مسیر شفافیت و پاسخگویی به موقع،‌ خاطرنشان کرد:‌علی رغم فاصله زیاد به این فرهنگ ایده‌آل خوشبختانه در حال حاضر در مسیر فرهنگ شفافیت و پاسخگویی قرار گرفته‌ایم.

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: