• چهارشنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-120100-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

زینی‌وند:
یزد در ذخیره‌سازی نهاده‌های دامی با مشکل روبه‌رو است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار یزد، با اشاره به ضرورت ساماندهی شرکت های متولی ذخیره سازی نهادهای دامی در استان، گفت: استان یزد در بحث ذخیره‌سازی نهاده‌های دامی با مشکل روبه‌رو است.

به گزارش ایسنا-منطقه یزد،«علی زینی‌وند» در کارگروه اشتغال استان با اشاره به ضرورت ایجاد موج اشتغال دانش بنیان در سطح استان،‌ اظهار کرد: اگر فرمانداران بتوانند طرح‌های ویژه با حجم اشتغال زایی بالا و مطمئن را در شهرستان‌ها شناسایی کنند به کارگروه ارائه دهند .

وی افزود: اولویت ما در استان یزد، طرح‌های ویژه با کارکرد بسیار خوب است و بدون شک در کارگروه نیز ابتدا این طرح‌ها بررسی می‌کنیم تا بتوان حجم بیشتری را به کار گرفت .

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار یزد در ادامه به اهمیت و توجه ویژه به مشاغل خانگی اشاره کرد و گفت: مشاغل خانگی بحث بسیار مهم و حائز اهمیتی است و در این بخش سهمیه‌ای به یزد اختصاص یافته که باید سهم دستگاه‌های مختلف در استان مشخص و به زودی راه‌اندازی شود .

زینی‌وند تصریح کرد: در این مدت مجموعه استان در بحث اشتغال فعالیت‌های چشمگیری داشتند و با نظارت‌هایی که در استان صورت گرفته انحرافی کمی داریم که با تلاش دوستان بدون تردید در ماه‌های آینده انحراف کمتری نسبت به الآن خواهیم داشت .

وی در پایان با اشاره به وجود مشکلات ذخیره سازی در استان، خاطرنشان کرد: شرکت‌های متولی ذخیره سازی نهاده‌های دامی در استان باید به منظور اشتغال زایی ساماندهی و مشخص شوند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: