• سه شنبه ۱۹ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-61101-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

اختصاص 172 میلیارد ریال براي توسعه زيرساخت‌ها در مهريز

ريیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان یزد سهم شهرستان مهریز از اعتبارات سه بخش تملک و دارایی و نفت و گاز را 172 میلیارد ریال اعلام کرد.

به گزارش ايسنا – منطقه يزد، «سید مجتبی حسینی‌پور» در نخستین کمیته برنامه‌ریزی شهرستان مهریز سهم شهرستان مهریز از اعتبارات سه بخش تملک و دارایی و نفت و گاز را اعلام و از توزیع اعتبارات در ردیف‌های مختلف بین دستگاه‌ها خبر داد و گفت: با هدف توسعه زيرساخت‌ها و تامين امکانات لازم براي فعاليت‌هاي عمراني و رفاهي شهروندان در سال جاري، مبلغ 172ميليارد ريال بودجه به شهرستان مهریز اختصاص يافت.

وي با اشاره به رويکرد جديد دولت در مباحث بودجه‌ريزي و حرکت به سمت طرح‌هاي مشارکتي، تصريح کرد: دولت مصمم است در بودجه‌ريزي به سمت طرح‌هاي مشارکتي و بخش هاي غيردولتي حرکت شود.

اين مسئول با بيان اين که در اين جلسه شاخص‌هاي ارتقا اقتصادي و طرح‌ها به بحث گذاشته شده است، گفت: بيشترين ميزان اعتبارات سال 97 درحوزه بخش آموزشي و آموزش و پرورش براي شکوفايي مدارس دولتي، آب و ورزش در شهرستان‌ها اختصاص مي‌يابد تا شاهد توسعه همه جانبه در سال‌هاي آينده باشيم.

حسینی پور گفت: امسال مباحث حقوق شهروندي، استقرار ميزخدمت براي افزايش اعتماد و رضايت عمومي مردم و بحث‌هاي اشتغال‌زايي با جديت بيشتري دنبال خواهد شد.

«سید محمد رستگاری» فرماندار مهریز با تاکید بر تلاش مجددانه مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان برای جذب اعتبارات، عنوان كرد: مدیران باید با اطلاع دقیق از ظرفیت‌های قانون بودجه در بخش‌های مختلف برای جذب اعتبارات مورد نیاز تلاش و با همت والای خویش، همچون گذشته نقش مهم خود را در راستای توسعه و آبادانی شهرستان ایفا كنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: