• سه شنبه ۱۹ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-109100-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

پیش‌بینی دمای 40 درجه‌ برای یزد

رییس گروه پیش اداره کل هواشناسی استان یزد، گفت: برای دمای امروز سه شنبه 19 تیرماه یزد،‌ در گرمترین ساعات بیشینه 40 درجه و در سردترین ساعات کمینه دمای 25 درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی می‌شود.

«سیدعباس میرحسینی» در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه یزد،‌ با اشاره به جوی استان طی روزهای آینده،‌ اظهار کرد:‌ بر اساس اطلاعات بدست آمده از اداره کل هواشناسی استان برای امروز سه شنبه 19 تیرماه، آسمانی صاف در بعد از ظهر وزش باد شدید و در برخی نقاط با احتمال گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: در 24 ساعته گذشته شهرستان بافق با بیشینه روز 44 درجه سانتی‌گراد و کمینه شب 22 درجه سانتی‌گراد، گرمترین و نیر با بیشینه روز 27 و کمینه شب 15 درجه سانتی‌گراد سردترین نقاط استان یزد بودند.

رییس گروه پیش‌بین اداره کل هواشناسی استان یزد،‌گفت: برای دمای امروز سه شنبه 19 تیرماه یزد،‌ در گرمترین ساعات بیشینه 40 درجه و در سردترین ساعات کمینه دمای 25 درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی می‌شود.

میرحسینی در پایان تصریح کرد: طی 24 ساعته گذشته در گرمترین ساعات، بیشینه دما از شهرستان بافق به میزان 44 درجه سانتی گراد و در خنک‌ترین ساعات، ‌کمینه دما از سبزدشت به میزان 13 درجه سانتی‌گراد گزارش شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: