• شنبه ۱۶ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۶:۵۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 974-24102-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

امام جمعه موقت یزد:

برخی سوء مدیریت ها مشکلات اقتصادی را تشدید می‌کند

امام جمعه یزد با بیان این‌که تحقق  اقتصاد مقاومتی تنها راه توسعه اقتصادی کشور است، گفت:  برخی سوء مدیریت‌ها، مشکلات اقتصادی کشور را تشدید می‌کند.

به گزارش ایسنا-منطقه یزد،حجت الاسلام و المسلمین«سیدمحمدجواد آیت الهی»، با اشاره به مشکلات جدی اقتصادی استان و کشور، اظهار کرد: درگیری با مشکلات اقتصادی حق مردم ایران نیست.

وی مبارزه با گرانی را مهمترین دغدغه مردم کشور در شرایط کنونی دانست و افزود: برخی از مشکلات اقتصادی به دلیل تحریم های ظالمان استکبار و برخی هم به دلیل سوء مدیریت برخی از مدیران و دست‌اندرکاران کشور است.

امام جمعه موقت یزد با بیان این‌که ما در حال جنگ اقتصادی هستیم و به اتحاد نیاز داریم، گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی تنها راه توسعه اقتصادی کشور و ایستادگی در برابر تحریم های ظالمانه استکبار است.

آیت الهی در ادامه بی‌عدالتی در توزیع منابع را از دیگر مشکلات امروز کشور عنوان و تصریح کرد: برخی از سوء مدیریت‌های مشکلات کشور را تشدید می‌کند.

وی با بیان این‌که دشمنان نظام و انقلاب اسلامی سعی دارند با سوء استفاده از مشکلات امروز کشور، ملت را نسبت به ارزش‌ها و اهداف انقلاب بدبین کنند، تصریح کرد: نهادینه کردن فرهنگ اقتصاد مقاومتی نقش مهمی در توسعه کشور ایفا می‌کند.

امام جمعه یزد همبستگی برای تقویت امنیت اجتماعی و اقتصادی را ضروری دانست و بیان کرد: مسئولان و دست‌اندرکاران نظام باید با مدیریت جهادی و توزیع عادلانه منابع وظیفه خود در راستای ایجاد امنیت عمومی را انجام دهند.

آیت الهی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ضرورت بصیرت افزایی بین اقشار مختلف جامعه، کمرنگ کردن ارزش‌های دینی و مذهبی را از دیگر توطئه‌های استکبار علیه ایران اسلامی دانست و اظهار کرد: متأسفانه مسئله حجاب و عفاف آن طور که باید و شاید در استان و کشور اسلامی ایران رعایت نمی‌شود.

وی در پایان با بیان این‌که تمام افراد جامعه در قبال نهادینه کردن فرهنگ عفاف و حجاب مسئولند، گفت: رعایت عفاف و حجاب مهمترین رسالت مومنان در جامعه اسلامی است.

 

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: