• چهارشنبه ۱۳ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 974-20105-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

اختصاص هزینۀ سوگواری برای کمک به آزادی زندانیان غیر عمد

پژوهشگر فرهنگي يزد امسال نيز هزينه سوگواري سالگرد فرزندش را براي كمك به آزادي زندانيان غيرعمد اختصاص داد.

به گزارش ايسنا – منطقه يزد، «حسين مسرت» با اشاره به ششمين سالگرد وفات «نيما مسرت» از هنرمندان جوان استان و همسرش «وحیدۀ مهرافزا» در حادثه برق گرفتگي، با صدور اطلاعيه‌اي اعلام كرد كه امسال نيز همچون سال‌هاي گذشته، هزینۀ سوگواری اين مراسم به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد اختصاص خواهد يافت و مراسمي در اين رابطه در استان برگزار نخواهد شد.

وي با ابراز اميدواري نسبت به اين كه چنين اقدام خداپسندانه‌اي، دیگر خانواده‌های داغدار و عزادار را به اين باور برساند كه به گونه‌های مختلف می‌توان در شادی روح عزیزان از دست‌رفته‌ي خود سهیم شوند، بيان كرد: آیا شادی خانواده‌ای را که پس از ماه‌ها و شاید سال‌ها انتظار، پدر و بزرگ و نان آور خانه را در آستانه در خانه می‌بینند، با هیچ شادی دیگری قابل مقایسه است؟

مسرت شادی کودکی که در دستان گرمابخش پدری بی‌گناه آرامش می‌یابد و یا شادی همسری که سال‌هاست زیر بار نگاه مردم بی‌تفاوت زمانه، قدرت سر بلند کردن ندارد را يادآور شد و تاكيد كرد: آیا این‌ها به یک دنیا نمی‌ارزد؟

اين پژوهشگر يزدي در پايان نيز از عموم مردم دعوت كرد كه با کمک به «ستاد مردمی امور دیه و کمک به زندانیان»، همه در شادی يكديگر سهیم شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: