• یکشنبه ۱۰ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 974-19102-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

معاون استاندار یزد تأکید کرد:

لزوم شناسایی عوامل نارضایتی مردم در جامعه

معاون سیاسی، ‌امنیتی و اجتماعی استاندار با تاکید بر پاسخگویی مدیران دولتی به نیاز و دغدغه مردم، گفت:‌ عوامل نارضایتی مردم در جامعه شناسایی و نسبت به رفع آنها اقدام شود .

به گزارش ایسنا-منطقه یزد،«محمدعلی طالبی» در جلسه شورای اداری شهرستان تفت، با توجه به تغییر در ساختار اداری فرمانداری‌ها و ایجاد معاونت سیاسی، اجتماعی و امنیتی فرمانداری، اظهار کرد: فلسفه‌ همه‌ تغییر و تحولات و اصلاح چارت، بحث خدمت به مردم است و توفیق خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جای تبریک دارد اما واقعاً در شرایط ‌فعلی هرکس وارد مسئولیتی می شود باید با عزم راسخ و تلاش مضاعف شبانه‌روزی همه‌ سختی‌ها را تحمل نماید تا خدمت‌رسانی به مردم به نحو شایسته انجام شود .

وی در ادامه خواهان پاسخگویی مدیران به مردم و نیازهای آنها شد و افزود: شاید نمای کلی وضعیت کشور برای عده‌ای از مردم روشن نباشد و هم‌چنین افراد و گروه‌هایی بدون توجه به موانع و مشکلات امروز جامعه، بخشی از مشکلات و نقاط ضعف ها را به این دولت و مدیران دولت تدبیر و امید نسبت می‌دهند که در این وضعیت هیچ‌چیز بهتر از یک جریان روان پاسخگویی در سطح جامعه نیست که این نوع رفتار را خنثی نماید .

معاون سیاسی،‌ امنیتی و اجتماعی استاندار یزد، گفت: هم بحث شفافیت و هم پاسخگویی، ضرورت کلیدی در شرح وظایف مدیران دارد، باید مدنظر مدیران قرار گیرد و ارتباط نزدیک با مردم در این شرایط می‌تواند کمک خوبی به مدیران باشد تا شرایط برای بیان دیدگاه‌ها، نظرات و انتقادهای مردم فراهم شود .

این مقام مسئول تصریح کرد: ‌پاسخگویی کامل به نیازها و ابهامات مردم باید سرلوحه فعالیت مدیران قرار گیرد تا با کمک مردم این شرایط را پشت سر بگذاریم و به برنامه دولت در بخش‌های مختلف بپردازیم .

طالبی خواستار شناسایی عوامل نارضایتی مردم در جامعه شد و ادامه داد: در شرایط فعلی هر مدیری در حوزه مسئولیت خود باید شرایط نارضایتی مردم و عواملی که ممکن است موجب نارضایتی آنها شود را شناسایی نموده و برای حل آن برنامه داشته باشد و اگر نکاتی می‌تواند در استان موردتوجه قرار گیرد برای مسئولان استان احصا گردد .

وی در پایان سخنان خود تاکید کرد: هر نکته‌ای که موجب ابهام‌آفرینی، انشقاق و عدم انسجام مردم باشد باید شناسایی‌شده و رفع گردد ‌زیرا در زمان فعلی بیش از هر زمان دیگری به وحدت ملی و انسجام نیاز داریم، اختلاف‌سلیقه‌ها و اختلافات سیاسی را باید کنار گذاشت و بر وحدت و انسجام ملی متمرکز شد .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: