• چهارشنبه ۶ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 974-8103-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

مدیرکل آموزش و پرورش یزد تأکید کرد:

لزوم بازآموزي مطالعات ورزشی توسط انجمن معلمان تربیت‌بدنی در یزد

مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد با اشاره به نقش معلمان تربيت‌بدني در تحقق اهداف عالي نظام تعليم و تربيت،‌ گفت: مجمع عمومی انجمن علمی و آموزشی معلمان تربیت بدنی استان فرصت‌های لازم برای بازآموزی مستمر علمی و مطالعاتی را در یزد ایجاد کنند.

به گزارش ایسنا-منطقه یزد،«عباسعلی دانافر» در مجمع عمومی انجمن علمی و آموزشی معلمان تربیت بدنی استان، با اشاره به فعالیت بیش از 200 معلم، کارشناس و پیشکسوت سرگروه‌های آموزشی تربیت بدنی، اظهار کرد: انجمن معلمان تربیت بدنی نقش مهمی در ارتقاي توانمندي‌هاي معلمان براي مشاركت مؤثر در برنامه‌ريزي درسي، توسعه علمي و پژوهشي، تبادل تجارب و دستاوردها در كليه سطوح و ايجاد فرصت‌هاي بازآموزي مستمر علمي و مطالعاتي ایفا می‌کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد در این مجمع با اشاره به جایگاه تربیت بدنی در سند تحول بنیادین تصریح کرد: ارتقای علمی و عملی نیروی انسانی شاغل در این حوزه و همچنین نقش معلمان تربيت بدني در تحقق اهداف عالي نظام تعليم و تربيت آموزش و پرورش بسیار مهم است .

«علیرضا مصباح فر» معاون پژوهش و برنامه‌‎ریزی اداره کل آموزش و پرورش یزد افزود: هدف از تشکیل انجمن معلمان تربیت بدنی را تولید و انتشار علم و بسترسازی برای حضور موثر معلمان در امور آموزشی و پژوهشی بیان کرد .

وی گفت: در این راستا از حدود یک سال پیش مقدمات راه‌اندازی انجمن علمی آموزشی معلمان تربیت بدنی آغاز و پس از مشخص شدن هیأت موسس و انجام امورات اداری برگزاری مجمع عمومی برای انتخاب اعضای شورای اجرایی در اولویت قرار گرفت.

این مقام مسئول ادامه داد: این انجمن موسسه‌ای غیر انتفاعی است که در زمینه‌های علمی-آموزشی، علمی-پژوهشی و فرهنگی فعالیت می‌کند و از تاریخ ثبت، دارای شخصیت حقوقی می‌شود.

گفتنی است؛ بعداز معرفی کاندیدهای شورای اجرایی و بازرسین، انتخابات انجمن علمی آموزشی دبیران تربیت بدنی برگزار شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: