• سه شنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-61101-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

معاون استاندار یزد تأکید کرد:

لزوم استفاده از ظرفيت منطقه ويژه علم و فناوري یزد برای توسعه استان

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار يزد با اشاره به پتانسيل‌هاي استان در حوزه فنّاوري، اطلاعات و ارتباطات، گفت: منطقه ويژه علم و فنّاوري يزد ظرفيت بسيار بالايي در مسير توسعه استان و بهبود فضاي كسب و كار دارد .

به گزارش ایسنا-منطقه یزد،«علي زيني وند» در جمع مدير و هيئت مديره سازمان عامل منطقه ويژه علم وفناوري يزد اظهار كرد: اصل ايده ايجاد منطقه ويژه علم و فناوري در استان ايده خوبي بوده اما لازم است كانون‌هاي تفكر به مراكز اجرايي وصل باشند و دستگاه‌هاي اجرايي از ايده‌ها و انديشه‌هاي اين كانون‌ها حمايت كنند .

وي افزود: منطقه ويژه علم و فناوري يزد در كنار چهار استان ديگر به عنوان پايلوت در كشور محسوب مي‌شود و زيرساخت‌هاي لازم براي فعاليت‌هاي اين منطقه ويژه در استان وجود دارد .

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار یزد با اشاره به پتانسيل‌هاي استان در حوزه فناوري، اطلاعات و ارتباطات، گفت: منطقه ويژه علم و فناوري يزد ظرفيت بسيار بالايي در مسير توسعه استان و بهبود فضاي كسب و كار دارد .

زینی‌وند در پايان سخنان خود اظهار اميدواري كرد: با اولويت‌بندي برنامه‌ها و ايده‌ها، ديدگاه دانش بنيان و فن‌آور و انجام درست وظايف بتوانيم فعاليت‌هاي خود را در منطقه ويژه علم وفناوري يزد هدفمند و سيستمي پيش ببريم و از نگاه هاي كلي و بدون چشم‌اندازدر برنامه ريزي ها پرهيز كنيم .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: