• دوشنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-58101-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

ضرب الاجل استاندار یزد برای جذب بودجه اشتغال روستایی

استاندار يزد با بیان این‌که حل مشكلات مردم به ويژه در حوزه اشتغال باید با جديت و تلاش مضاعف دنبال شود، گفت: بودجه اشتغال روستايي استان یزد باید تا دهم تيرماه امسال جذب شود.

به گزارش ایسنا-منطقه یزد،«محمود زمانی‌قمی» در کارگروه اشتغال استان ضمن تقدير از حضور هوشمندانه مردم و تمام اقشار و گروه‌ها در راهپيمايي روز جهاني قدس،‌اظهار کرد: مردم با مسئوليت پذيري بالاي خود در اين عرصه نشان دادند براي كنار زدن ظلم و ستم و دفاع از مظلومان مسلمان فلسطين همواره آماده‌اند و حضوري تماشايي و ديدني در كشور پهناور و بزرگ ايران اسلامي رقم خورد .

وی همت و تلاش مردم استان يزد را در كشور شهره دانست و افزود: در وضعيت اقتصادي و ايجاد شغل ممكن است ما در مقايسه با ساير استان‌هاي بعد از خودمان وضعيت قابل قبولي داشته باشيم اما با توجه به هدفگذاري صورت گرفته، ارتقا و تحقق رتبه اول براي يزد مورد نظر مي‌باشد .

استاندار یزد گفت: با تكيه بر توانمندي و اهداف موردنظر ضروري است حل مشكلات مردم به ويژه در حوزه اشتغال با جديت و تلاش مضاعف پيگيري و دنبال شود و بر مبناي ارزيابي‌هاي صورت گرفته براي رفع عيوب و نواقص كار نيز بيش از گذشته اهتمام انجام شود .

زمانی قمی تصریح کرد: فرآيند كار و مسائل مربوط به آن تا اجرايي شدن طرح‌هاي حوزه اقتصادي و اشتغال نيازمند سرعت بيشتر و فاصله گرفتن از فرآيندهاي طولاني است پس توجه به انعطاف پذيري نسبت به موضوعات و تسلط بر آئين نامه‌ها و ضوابط مورد نظر اهميت داشته و نيازمند توجه بيشتر است .

این مقام مسئول ادامه داد: فرآيند اشتغال مربوط به يک موضوع  و حوزه خاص نيست و بايد به صورت همه جانبه مورد توجه قرار گيرد و زمينه‌هايي چون مشاغل روستايي، خانگي و كوچک و مشاغل ايجاد شده توسط دستگاه‌هاي حمايتي مي‌توانند در تكميل اين فرآيند و سرعت بخشي به آن موثر واقع شوند .

وی با تاكيد بر جذب بودجه اشتغال روستايي استان تا دهم تيرماه امسال با پيگيري دستگاه‌هاي اجرايي و نهادهاي متولي گفت: استان يزد مي تواند طرح‌هاي بزرگ ملّي در حوزه اشتغال روستايي را ارائه كند كه اين امر نيازمند توجه بيشتر در شهرستان‌هاي مختلف مي‌باشد .

استاندار يزد در پايان سخنان خود خاطرنشان كرد: شرايط حساسي پيش روي كشور وجود دارد اما اعتقاد داريم با ظرفيت‌هاي جمهوري اسلامي ايران و انقلاب مي توانيم از اين شرايط عبور كنيم و همبستگي و حركت پر سرعت لازمه غلبه بر شرايط سخت است كه بايد با جديت در راس تمام كارها قرار گيرد .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: