• یکشنبه ۲۰ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-49101-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

فرماندار بافق در گفت‌وگو با ايسنا خبر داد؛

رشد 28 درصدي خريدهاي داخلي در شهرستان بافق

فرماندار بافق از رشد 28 درصدي خريد داخلي ادارات، صنايع و معادن شهرستان در سال گذشته، از برنامه‌ريزي و رايزني اين شهرستان براي تداوم اين روند رو به رشد خبر داد.

«محمد زاده‌‌رحمانی» در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا - منطقه یزد، با اشاره به افزايش خرید شرکت‌ها و صنايع شهرستان از بازار داخلي شهرستان در سال گذشته، اظهار کرد: در سال جاري نيز به دنبال شعار سال يعني «حمايت از كالاي داخلي»، از ورود کالاهای غيربومي مشابه توليد داخل شهرستان جلوگیری شده است و در مقابل حمايت از واحدهاي توليدي و صنعتي فعال يا در شرف ساخت در دستور كار قرار گرفته است.

وي ترغیب ادارات و واحدهاي توليدي و صنعتي به تامین مواد اولیه خود در وهله اول از داخل شهرستان و در مراحل بعدي از داخل استان و کشور را از مهمترین برنامه سال جاری عنوان كرد.

فرماندار رایزنی‌های سال گذشته با مدیران شرکت‌ها، کارخانجات و معادن شهرستان را در رشد 28 درصدی خرید از بازار داخل شهرستان موثر دانست.

وي در ادامه با بيان اين كه بايد همه جوانب بازار در فرمانداری مورد بررسی و نظارت قرار گيرد، بر اهميت ساماندهی دستفروشان و روز بازارها و جمعه بازارهاي شهرستان نيز تاكيد كرد.

زاده‌رحماني در مورد ترغيب شهروندان بافقي به بازارهاي داخلي نيز عنوان كرد: برخی از صنوف باید در حد امکان قیمت‌ها را تعدیل کنند تا مردم به جاي استفاده از كالاهاي شهرهاي ديگر، مایحتاج خود از داخل شهرستان و استان تامين كنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: