• شنبه ۱۹ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-45101-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خبر داد؛

تصویب 119 میلیارد تومان اعتبار برای رفع موانع تولید در یزد

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد، گفت: در دومین کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان یزد 46 طرح با 119 میلیارد تومان اعتبار تصویب و برای پرداخت به بانکهای عامل در سطح استان معرفی شدند.

به گزارش ایسنا-منطقه یزد،«محمدرضا علمدار یزدی» در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان که به دبیری سازمان صنعت، معدن و تجارت یزد برگزار شد، اظهار کرد: با همکاری بانک‌های عامل و اعضای کارگروه رفع موانع تولید، در دومین کارگروه تسهیل استان، 46 مورد به مبلغ 119 میلیارد تومان تسهیلات رونق در دو بخش سرمایه درگردش و سرمایه ثابت برای بازسازی و نوسازی واحدهای تولیدی و صنعتی تصویب شده است.

وی با اشاره به تشکیل 56 کارگروه اصلی تسهیل و رفع موانع تولید در سطح استان یزد،افزود: راه‌اندازی 69 کمیته تخصصی و برگزاری 750 جلسه کارشناسی از دیگر اقدامات انجام شده در راستای رفع موانع تولید در یزد است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد، گفت: در جلسات این کارگروه سه هزار و 390 مصوبه در قالب سه هزار و 216 پرونده بررسی و مصوب شدند.

علمدار یزدی در ادامه با بیان این‌که مصوبات کارگروه رفع موانع تولید یزد 40 هزار شغل پایدار در استان را ایجاد و تثبیت کرده است، تصریح کرد: از ابتدای فعالیت این طرح همزمان با راه‌اندازی سایت بهین یاب، یک هزار و 357 درخواست ثبت شده که از این تعداد 887 مورد به مبلغ یک هزار و 129 میلیارد تومان مصوب شده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مجموع تسهیلات پرداختی بانک‌ها در کارگروه رفع موانع تولید استان یزد یک هزار و 147 میلیارد تومان برای یک هزار و 423 مصوبه بوده است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: