• سه شنبه ۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 973-18105-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

كانون مساجد با اداره فني و حرفه‌اي يزد تفاهم‌نامه امضا كرد

در مراسمی با حضور حجت الاسلام «مصطفی گرجی» مسئول دبیرخانه کانون‌های مساجد استان و «علی ‌آقا افضلی» مدیر کل فنی و حرفه‌ای استان یزد برگزار شد، تفاهم‌نامه همکاری امضا شد.

به گزارش ايسنا – منطقه يزد، حجت الاسلام گرجی مسئول دبیرخانه کانون‌های مساجد استان یزد  در این نشست با اشاره به فعالیت‌های اعضای کانون‌های مساجد استان در زمینه تخصص و اشتغال گفت: ما پیش از این نیز با اداره کل فنی و حرفه‌ای استان همکاری داشته‌ایم اما با امضای تفاهم‌نامه سعی می‌شود تا به صورت منظم و تشکیلاتی این امر پیگیری شود.

وی افزود: ما معتقدیم که کانون‌ها بایستی فعالیت‌های خود را با آموزش همراه کنند تا متخصص و تکنسین تربیت کنند.

مسئول دبیرخانه کانون‌های مساجد استان تصریح کرد: ما سعی داریم در قالب تفاهم‌نامه، فعالیت‌های آموزشی در حوزه فنی و حرفه‌ای را طی فرایندی مطلوب برای مخاطبان خود تعریف و اجرا کنیم و به نوعی با تخصص و آموزش‌های لازم در راستای اشتغال اعضای کانون‌ها گام برداریم.

حجت الاسلام گرجی گفت: ما در استان بیش از 810 کانون فرهنگی هنری داریم که بستری مناسب برای آموزش‌های لازم جهت ارتقا مهارت‌های فنی و حرفه ای است.

«علی آقا افضلی» مدیر کل فنی و حرفه‌ای استان نیز در این نشست بیان کرد: وظیفه ما در بحث فنی و حرفه‌ای، بالا بردن سطح مهارت و ایجاد اشتغال است که کانون‌های مساجد به نحوی فعال می‌توانند ما را در این امر یاری کنند.

وی افزود: ما در کنار بخش دولتی، آموزشگاه‌های آزاد را داریم که آنها نیز می‌توانند با تعامل با کانون‌ها با تخفیفات ویژه در راستای حرفه‌آموزی گام بردارند.

مدیر کل فنی و حرفه‌ای استان یزد بیان کرد: اگر ما نیازسنجی را به خوبی انجام دهیم به نحوی فعال می‌توانیم در زمینه کسب و کار فعالیت کنیم.

در پایان این نشست نیز تفاهم‌نامه همکاری بین دو مرکز كه در شش ماده و در دو نسخه تنظيم شده بود براي اجرا در مدت دو سال كه قابل تمديد نيز هست، بين طرفين امضا  و رد و بدل شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: