• یکشنبه ۶ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 973-2106-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

اعضای هیات موسس انجمن رسانه ورزش یزد انتخاب شدند

اعضای هیات موسس انجمن رسانه ورزش استان یزد عصر شنبه در نشست جمعی از فعالان و پیشکسوتان رسانه‌های ورزشی در خانه مطبوعات این استان انتخاب شدند.

به گزارش ايسنا – منطقه يزد، در این نشست پس از بحث و تبادل نظر درباره لزوم تشکیل انجمن رسانه ورزش استان، مقرر شد هیات موسس هفت نفره‌ای برای پیگیری امور انجمن تا برگزاری مجمع انتخاباتی و تعیین هیات مدیره تعیین شوند.

بر این اساس، «علی محمد قادریان»، «امید حسین مرشدی»، «حمیدرضا دهقان»، «حمیدرضا استادیان»، «محمدعلی بختیار امینی»، «کاظم سبحان زاده» و «سعید صادقی مقدم» با نظر اکثریت حاضران به عنوان اعضاي هیات موسس انجمن رسانه ورزش استان انتخاب شدند.

«علی محمد میرحسینی» مدیر خانه مطبوعات استان در این نشست با حمایت از تشکیل انجمن‌های تخصصی مرتبط با رسانه‌ها در استان، گفت: حضور چهره‌های باسابقه و مطرح رسانه‌ای استان در انجمن رسانه ورزش مایه خرسندی است و هر چند این انجمن به صورت مستقل فعالیت می‌کند اما از حمایت همه جانبه خانه مطبوعات نیز برخوردار خواهد بود.

شرکت‌کنندگان در این نشست نیز با قدردانی از حمایت خانه مطبوعات از انجمن رسانه ورزش استان، ایجاد این تشکل را گامی مهم در راستای وحدت و همدلی فعالان رسانه‌ای حوزه ورزش و کمک به توسعه و ارتقای جایگاه ورزش استان دانستند.

استان یزد 146 رسانه دارای مجوز دارد که از این تعداد 104 مجوز برای نشریات مکتوب، 27 مجوز برای رسانه‌های برخط (خبرگزاری و پایگاه خبری) و 15 مجوز برای رسانه‌های الکترونیک غیربرخط صادر شده است. يزد همچنین 47 هیات ورزشی با 65 هزار ورزشکار سازمان‌یافته دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: