• چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-209100-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

رییس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر یزد:

دولت سهم خود برای خدمات حمل و نقل عمومی را پرداخت کند

رییس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر یزد با اشاره به این‌که طی چند سال گذشته هیچ اعتباری از سوی بخش دولتی به حمل و نقل عمومی شهرداری یزد پرداخت نشده است، گفت: ارتقای خدمات شهرداری در حوزه حمل و نقل عمومی مستلزم پرداخت اعتبار لازم از سوی دولت است.

به گزارش ایسنا-منطقه یزد،دکتر«مهدی کاشفی‌زاده» در جلسه شورای اسلامی شهر یزد که با حضور اکثریت شورای شهر برگزار شد، با بیان این‌که هزینه حمل و نقل عمومی شهر را باید از طرف، مردم، شهرداری و دولت تأمین شود، اظهار کرد: متأسفانه طی چند سال گذشته هیچ هزینه‌های از سوی دولت به شهرداری پرداخت نشده است.

رییس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر یزد، افزود: طرح آموزش همیاران پاکبان به منظور ترویج فرهنگ تفکیک زباله از مبدا یکی برنامه‌های در دستور کار کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر یزد است.

«ونوس عامری» رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر یزد، در مورد عملکرد این کمیسیون در اردیبهشت ماه، گفت: برگزاری دو مراسم و جشن ویژه فرهنگیان شاغل در مناطق محروم به مناسبت فرا رسیدن روز معلم و برگزاری مراسم تجلیل از پیشکسوتان نهضت سوادآموزی، از جمله اقدامات انجام شده در یک ماه گذشته است.

وی مناسب سازی پیست اسب سواری شهر یزد را از جمله اقدامات در دستور کار دانست و بیان کرد: در بودجه شهرداری ساخت پنج ورزشگاه با محتوای فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در دستور کار قرار گرفته است.

عامری در ادامه با اشاره به نقش ورزش در ایجاد نشاط عمومی، تصریح کرد: حمایت از ورزش‌های پایه و ورزش‌های ویژه بانوان یکی از اولویت‌های اجرایی کمیسیون فرهنگی شورای شهر یزد است.

این مقام مسئول در بخش پایانی سخنان خود خاطرنشان کرد: برگزاری تئاترهای مختلف با موضوع آموزش شهروندی از دیگر برنامه‌های در دستور کار کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر یزد است.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: